Siz hangi gruptansınız? Bitcoin düşecek mi, yükselecek mi?

0 6

Genesis Madencilik şirketi tarafından yapılan son araştırma Bitcoin sahiplerinin kelimenin tam anlamıyla Bitcoinin fiyatının nereye gideceği konusunda iki kampa ayrıldığını gösteriyor.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

750 Bitcoin sahipleri ile yapılan araştırmada katılımcıların yüzde 50si blok ödül yarısının kısa vadede Bitcoin fiyatını olumlu etkilemeyeceğine inandıkları ortaya çıktı. Ancak diğer yüzde 50 Bitcoinin önümüzdeki üç ay içinde artacağını düşünüyor.

“Önümüzdeki 1-3 ay içinde blok ödülünün yarısından sonra beklentiniz nedir?” sorusuna yüzde 31.8 kademe kademe artacağını söylerken yüzde 13.7’si düşecek yüzde 4.3’ü de önemli bir değişiklik olmayacak yanıtını verdi.  Diğer kesimin ise herhangi bir fikri yok…

Aynı soru 4-6 aylık süre için de soruldu… Bu ankette ise fiyatta artış öngörenlerin oranı arttı. Katılımcıların yüzde 511i fiyat artışını beklerken yüzde 288’i fiyatını düşüreceğim yüzde  142 ise önemli bir değişiklik olmayacağını tahmin etti. Kalan yüzde 6sı ise bilmediğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku