Şimdi Bitcoin satın almak için en iyi zaman mı?

0 0

Eski bir Ulusal Güvenlik Ajansı çalışanı Edward Snowden ilk kez Bitcoin satın alma hissi olduğunu söyledi. Bilindiği gibi 12 Martta BTC tüm dünyada panik satışlarıyla 3 bin 700 dolara düştü.

BİTCOİN’DEKİ SERT DÜŞÜŞ İÇİN ŞİMDİ DE ‘BÜYÜK BALİNA’ ŞÜPHESİ… TIKLAYIN

Ünlü online gizlilik savunucusu Edward Snowden her zaman kripto paralar konusundaki kararsız davranışlarıyla bilinir. BTCnin 2013ten bu yana gördüğü en kötü günle ilgili olarak Twitterda ilk kez Bitcoin satın alma eğiliminde olduğunu söyledi.

“Küçük neden büyük panik”

Şu anda Rusyanın başkenti Moskovada yaşayan Edward Snowden Bitcoindeki büyük düşüşün küçük bir nedenden kaynaklanan büyük bir panikle geldiğini söyledi. Bu haber yayına hazırlandığında 5 bin 300 dolar civarında işlem gören Bitcoin büyük bir satış dalgası gördü ve piyasa ayıların kontrolü altındaydı. Analistlere göre Bitcoinin olumlu bir ivme yakalaması zaman alacak.

Şimdi Bitcoin satın almak için en iyi zaman mı?

Bitcoinin çok değişken bir varlık olduğu biliniyor ve fiyatları tahmin etmek neredeyse imkansız. Bununla birlikte dünkü düşüş bazı endüstrilerin iddia ettiği gibi Bitcoinin küresel finansal piyasalardaki düşüşe karşı dirençli olduğu tezini ortadan kaldırdı. ABD Ulusal Güvenlik Biriminin vatandaşlarını gözetlemek için kitlesel gözetim araçları kullandığını dünyaya açıklayan Edward Edward şu anda Bitcoin satın almak konusunda olumlu olduğunu belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku