Şifreyi çöz, makaleleri paylaş, token kazan…

0 1

ConsenSys tarafından finanse edilen bir kripto para birimi medyası olan Decrypt 5 Martta Fransanın Paristeki Ethereum konferansı “EthCC” de kendi tokenını çıkaracağını duyurdu. Medya gelir modelini bir reklam modelinden bir token modeline kaydırmayı planladığını söylüyor.

BİTCOİN İŞLEM HACMİNDE BÜYÜK ARTIŞLAR KAPIDA MI? TIKLAYIN

Decrypt Nisan – Haziran 2020 arasında kendi tokenlarını yayınlamak için Ethereum tabanlı bir token altyapı sağlayıcısı Ost ile ortaklık kuracak. Tokenlar okuyucu kolaylığından ödün vermeden reklam ortaklarıyla ilişkileri paraya dönüştürmek için kullanılaca. Şifreyi çözen okuyucular makaleleri okumak ve sosyal ağlarda paylaşmak karşılığında tokenlarla ödüllendirilecek.

Decryptin tescilli tokenı reklamverenin eş sponsorluğunda Decrypt uygulaması aracılığıyla her sezon düzenlenecek. Okuyucular sezon boyunca token toplayabilir ve bunları uygulamadaki bir cüzdanda saklayabilir. Tokenlar örnek olarak Amazon ve Airbnb kuponları kullanılarak Ost ortaklık programı aracılığıyla mal ve hizmetlerle değiştirilecek.

Decryptin genel yayın yönetmeni Josh Quittner “Medyadaki reklam modeli bozuldu. Yayıncılar editoryal bütünlüğü baltalayabilecek tıklama ve uygulamaları izleyerek reklamlardan paylarını kaybediyor. Ostle ortağımız okuyucuların ilgilendikleri içeriği okumasına ve reklamverenleri yoldan uzak tutmasına olanak tanıyan yenilikçi bir sponsorluk yaklaşımı oluşturmaktır” diyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku