Sıcak Gelişme! Goldman Sachs İkinci Çeyrekte Bu Hizmeti Başlatacağını Duyurdu!

0 36

Dünyanın önde gelen yatırım bankalarından biri olan Goldman Sachs, bugün bankanın 2021’in ikinci çeyreğinde kripto para birimi yatırım hizmetleri sunmayı planladığını duyurdu. Goldman Sachs, kripto para birimi alım satım masasını bu ayın başlarında yeniden başlatmıştı.

CNBC tarafından yayınlanan bir rapora göre Goldman Sachs, bankanın özel varlık yönetimi grubunun müşterilerine Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para varlıkları için yatırım araçları sunmayı hedefliyor. Goldman Sachs şu anda fiziksel Bitcoin, türevler ve geleneksel yatırım araçları dahil olmak üzere yatırım hizmetleri için tüm seçenekleri değerlendiriyor.

Dijital Varlıklar Küresel Başkanı Mary Rich, CNBC’ye verdiği demeçte şunları söyledi:

″ Özel varlık müşterileri için bu ekosisteme uygun erişim sunmanın yollarını keşfetmek için firma genelindeki ekiplerle yakın bir şekilde çalışıyoruz ve bu, yakın vadede sunmayı umduğumuz bir şey. Goldman nihayetinde Bitcoin ve diğer kripto para varlıklarına tam bir yatırım yelpazesi sunmayı düşünüyor ”

Kripto para varlıkları, Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin’deki son sıçramanın ardından dün 1,9 trilyon dolarlık toplam piyasa değerine ulaştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku