Sıcak gelişme: Bitcoin dominansı yüzde 70’in altına indi

0 0

Bitcoin fiyat artışı yaşadıktan sonra bir süredir yanlara doğru hareket ediyor. Ancak son günlerde altcoinlerde yaşanan hafif yönlü yükseliş bir anda altcoinleri odak noktası haline getirmiş durumda.

Yatırımcılar altcoinlerde BTCye karşı tekrarlayan kayıplarla karşılaşırken Pazartesi günü nadir bir durum yaşandı. Bitcoin diğer birçok kripto para birimine karşı değer kaybı yaşadığı gibi dolara karşı da bir değer kaybı söz konusu oldu.

Crypto Michael “Bitcoin’in yaptığı gibi altcoin / btc kurunun fikir birliğini yani daha fazla düşmemesini seviyorum” ifadelerini kullanıyor.

Piyasa değeri itibariyle en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) yazının yazıldığı sırada gün içerisinde yüzde 109 artarak 182 dolara XRP ise yüzde 067 artarak 026 dolara yükselmiş durumda. Litecoin (LTC) ise yüzde 116 oranında değer kazanarak fiyatını 70 dolar seviyelerine taşımış durumda. 
Bitcoin ise yüzde 028 düşerek 10 bin 432 dolardan işlem görmeyi sürdürüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku