Shibarium Yeni Gelişmeler İle Geliyor: Shiba Inu Fiyatı Ne Olacak?

Shibarium Yeni Gelişmeler İle Geliyor: Shiba Inu Fiyatı Ne Olacak?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası günden güne büyürken birçok proje yeni ataklarla geliyor. Popüler memecoin Shiba Inu’nun layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Shibarium, yakın zamanda çıkacak. Projenin CEO’sundan aktarılan veriler ile kullanıcıları heyecanlandırıyor! Peki, proje için sırada ne var? İşte detaylar…

Shiba Inu yatırımcıları Shibarium mainnet lansmanını dört gözle bekliyor!

Shiba Inu topluluğunda son zamanlarda layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Shibarium’daki bazı önemli gelişmelerle birlikte çok şey oldu. Shibarium testnet’in lansmanı topluluktan iyi tepkiler aldı ve şimdi herkes Shibarium mainnet’in lansmanını bekliyor. Shiba Inu’nun takma isimli geliştiricisi Shytoshi Kusama geçtiğimiz günlerde Discord’da Shiba Inu için ilginç şeyler inşa etmekle meşgul olduğu için bir süredir sessiz olduğunu belirten bir mesaj paylaştı. Topluluk üyeleri arasındaki merakı daha da artıran Kusama, “çalışmalarda birçok harika şey” olduğunu söyledi.

Öte yandan, Shiba Inu (SHIB) yakma işlemi dolaşımdaki arzdan daha fazla SHIB azaltmaya ve değerini arttırmaya devam ediyor. Sadece bir gün önce, kripto borsası Coinbase toplam 200 milyon SHIB yaktı. Öte yandan, uyuyan bir balina kısa süre önce iki yıl boyunca, toplam 520 gün boyunca aktif değildi ve SHIB varlıklarını tek bir işlemde yakmak için aniden uyandı.

Son zamanlarda, Blaze Token olarak adlandırılan yeni bir proje Shiba Inu yakma kulübüne katıldı. Proje, 30 Mayıs Salı günü, 31.621 dolar değerinde toplam 3,6 milyar SHIB tokenini ortadan kaldırdı ve bu da onu 2023 yılının en önemli SHIB yakma işlemlerinden biri haline getirdi. Blaze Token’ın SHIB tokenlarını yakması ilk kez gerçekleşmiyor. Bundan önce, 1,2 milyar, 3 milyar vb. ayrı partiler halinde milyarlarca Shiba Inu yaktı. Blaze Token, en büyük SHIB yanıklarından sorumlu en büyük katkıda bulunanlar arasında yer almıştır.

Shiba Inu’yu Haziran ayında neler bekliyor?

Shiba Inu (SHIB), Shibarium adlı layer-2 blockchainin benimsenmesinde önemli bir artış yaşadı. Veriler, Shiba Inu (SHIB) layer-2 ağının 16 milyondan fazla benzersiz cüzdan adresini içeren 13 milyon işlemi başarıyla gerçekleştirdiğini gösteriyor. Shiba Inu (SHIB), yakma stratejisinin bir parçası olarak kapsamlı bir yakma kampanyası başlattı ve bugüne kadar toplam arzın %40’ından fazlasının yakılmasıyla sonuçlandı. Bu gelişme, uzun vadeli Shiba Inu (SHIB) sahipleri arasında heyecan yarattı. Analistler, Shiba Inu’nun (SHIB) 2024 yılına kadar 0,0002093 dolar ve 0,00002544 dolar aralığında işlem göreceğini öngörerek olumlu bir görünüm sergiledi.

Certik, Popüler Memecoin Projesini "AAA" olarak Derecelendirdi!

Shiba Inu’nun yakma izleyicisi Shibburn, SHIB coinleri için bir sonraki yakma girişimini açıkladı. Güncellemede ayrıca platformun önümüzdeki Haziran ayında yeni bir web sitesine taşınacağı belirtiliyor. Mevcut yanma işlemlerini izleme özelliğine ek olarak, yakım işlemlerini kolaylaştırmak ve kullanıcılara yardımcı olmak için birkaç yeni araç tanıtılacak. Bu araçlar arasında topluluk üyelerinin kişiselleştirilmiş Shibburn biyografileri oluşturabilmeleri, bağlantılarını sergileyebilmeleri ve OpenSea ve Blur gibi platformlar aracılığıyla NFT’leri kullanabilmeleri yer alıyor. Entegre Shibburn pazarı, kullanıcıların ürün, grafik, yanma verileri ve daha fazlasını eklemesine olanak tanıyacak. Özellikle, kullanıcılar coin’leri yaktıklarında “ödül coinleri” alma fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, yakında açılacak olan web sitesi WordPress ve Drupal için ücretsiz eklentiler sunarak hizmeti platformlarına entegre etmek isteyen kullanıcılar için kolaylık sağlayacak.

SHIB fiyat durumu

Shiba Inu (SHIB) fiyatı son bir haftalık süreçte değişmedi ve anlık olarak 0,00000848 dolar seviyesinden işlem görüyor. Birçok yatırımcı Shiba Inu’dan son derece ümitli. Bunun nedeni Shibarium testnet’inin oldukça iyi bir performans göstererek yatırımcıların takdirini elde etmesi oldu. Birçok uzmana göre mainnet piyasaya sürüldüğünde Shiba Inu’yu bir ralli bekliyor olabilir. Anlık olarak SHIB piyasa değeri 4.99 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. İşlem hacmi ise 127 milyon dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shibarium Yeni Gelişmeler İle Geliyor: Shiba Inu Fiyatı Ne Olacak?