Shiba Inu Yakımları Tam Gaz Devam Ediyor! İşte Ayrıntılar

5.965
Shiba Inu (SHIB), Robinbood söylentileri sonrası ivme kazandıktan sonra, tekrar yatay yönde bir fiyat hareketi izliyor. SHIB yakım işlemleri ise aralıksız devam ediyor.

Son 24 saatte 134 milyon Shiba Inu yakıldı

SHIB geliştiricileri tarafından onaylanan ve yakım mekanizmasını takip eden Shibburn, son 24 saat içinde 17 yakım işleminin gerçekleştirildiğini bildirdi. Bu işlemlerle toplam 134.519.822  Shiba Inu dolaşımdan çıkarıldı. Bugüne kadar yakılan toplam token sayısı 410.301.214.599.811’e ulaştı, bu da 1 katrilyonluk ilk arzın yüzde 41.03012’sini oluşturuyor. En büyük işlemde, bir kerede 100 milyon token yakıldı. Son 7 gün verilerine bakıldığında, 57 işlemde 328 milyondan fazla token yakıldı.

 

Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, geçen hafta birçok küçük ölçekli yakma ile birlikte 2,8 milyon Shiba Inu yaktı. Kampanyanın 20 Ekim 2021’de başlatılmasından bu yana, Bigger Entertainment toplam 1.012.508.035 SHIB yaktı. Steven Cooper ayrıca 1 milyar SHIB  daha yakmayı plalıyor, ancak bu sefer bunun sadece bir işlemde yapılmasını hedefliyor. Bunun için şirketi Bigger Entertainment, 14 Şubat’ta başka bir SHIB Burn Party düzenleyecek. Cuma günü Bigger Entertainment, sınırlı sayıdaki ürünlerine telefon kılıfları, kulplar ve diğer bazı ürünleri ekledi. Şirketten yapılan duyuruya göre, şirketin bu ürünleri satarak elde edeceği kârın yüzde 80’i 14 Şubat’taki ‘Burn Party’de yakılacak. Steven Cooper, bu durumun yalnızca Sevgililer Günü‘ne kadar geçerli olacağını söyledi.

 

SHIB ve Robinhood söylentileri, durmak bilmiyor

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, birkaç squawk hesabının SHIB’in nihayet Şubat ayında çevrimiçi ticaret platformu Robinhood tarafından listeleneceğini tweetlemesinden sonra yüzde 8’den fazla arttı. Shiba Inu (SHIB)’nun Robinhood’da listeleneceğine dair söylentiler daha sonra 1,1 milyondan fazla takipçisi olan finans sitesi Zero Hedge’in Twitter hesabı tarafından da paylaşıldı. Bu gelişmeler üzerine SHIB, 0,00003240 dolar seviyesine kadar çıktı. SHIB, Polygon’u (MATIC) geçerek piyasa değeri ile 13. sırayı yeniden kazanmayı başardı. Piyasayı hareketlendiren söylenti, spekülatif haber yaymakla ünlü “First Squawk” adlı bir Twitter hesabından kaynaklanmış gibi görünüyor. Ekim ayında aynı hesap, isimsiz bir kaynağa atıfta bulunarak SHIB’in Robinhood’da listeleneceğini tweetledi. Bu şirket tarafından yalanlandı. Şubat ayında, “First Squaw”, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Tesla CEO’su Elon Musk’aDogecoin tweet’i nedeniyle .soruşturma açtığını iddia etti. Haberlerin daha sonra gerçekleri yansıtmdığı ortaya çıktı.

Sevgililer Günü Müjdesi: Milyarlarca Shiba Inu!

 Shiba Inu (SHIB)’yu popüler çevrimiçi ticaret platformunda listelemek için başlatılan dilekçesi kampanyası  yarım milyondan fazla imza topladı. Kasım ayında, Robinhood yöneticisi Christine Brown, şirketin nicelikten çok kaliteye öncelik verdiğini iddia ederek yeni kripto para birimleri için destek eklemek için acele etmediğini söyledi.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku