Sevgililer Günü Müjdesi: Milyarlarca Shiba Inu!

9.144

Bigger Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Shiba Inu (SHIB) topluluğuna olan sevgisini göstermek için, devasa oranda SHIB yakımı yapmaya karar verdiğini duyurdu.  

 Cooper, sevgililer günü hediyesi olarak Shiba Inu yakacak 

Meme altcoin’in en büyük destekçilerinden Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, SHIB topluluğuna sevgisini gösterebilmek için, sevgililer gününde toplam 1 milyar SHIB yakacak. Cooper 1 milyar hedefine ulaşmak için ilginç bir matematiksel yöntem buldu ve bunu 112.5Bin Twitter takipçisi ile paylaştı. Ünlü Shiba Inu destekçisi, planladığı yakım etkinliğini başarılı kılmak için, takipçilerinin 5600’inden yalnızca 5 dolarlık bir bağış yapmasının yeterli olduğunu söyledi. 

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Bigger Entertainment, meme altcoin Shiba Inu yakım kampanyalarını yaklaşık üç ay önce başlatmıştı. Bu yakım kampanyaların arkasındaki amaç, SHIB’in fiyatını 1 cent seviyelerine çıkarmak. Shiba Inu toplulupu duracak gibi görünmüyor. Yakım etkinlikleri ve diğer kampanyalar SHIB fiyatı 1 cent olana kadar devam edecek. 

SHIB topluluğu müzik dinleyerek coin yakacak

Daha önce 7 Ocak’ta Bigger Entertainment şirketi, 1 milyar meme altcoin Shiba Inu yakarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bigger Entertainment’ın yakma kampanyası kendi tarzında benzersizdir, çünkü insanlar yalnızca şirket tarafından oluşturulan müzik çalma listelerini dinleyerek SHIB yakımına destek olabiliyor, yani dolaşımdan SHIB çıkartabiliyorlar. Şirkete göre, bir müzik çalma listesi artık 600’den fazla şarkı içeriyor ve bunların telif ücretlerinin yüzde 20 ila yüzde 100’ü arasında değişen miktar projeye bağlı olarak yakılıyor. 

 Shiba Inu yakım kampanyaları ile ilgili bir başka ilginç gerçek, yapılan tüm yakımların, meme altcoin SHIB’in önde gelen geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından doğrulanmasıdır. Shib Burn istatistiklerine göre, sadece son 24 saat içinde 2 işlemle 3,765,784 SHIB coin yakıldı. Böylece 1 katrilyonun ilk arzından bugüne kadar toplam 410.300.763.616.057 SHIB coin, yani ilk arzın yaklaşık yüzde 41’İ yakılarak dolaşımdan çıkartılmıştır. Kripto para piyasasında meydana gelen sert düzeltme, Shiba Inu (SHIB)’yu da etkiledi. SHIB, bugün toparlanmaya başladı ve yükseliş trendi başlattı. Meme altcoin, an itibariyle yüzde 6 artışla 0.000029 dolardan işlem görüyor. Kripto veri platformu IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, SHIB yatırımcılarının sadece yüzde 40’ı kârda bulunuyor. Toparlanmaya rağmen, SHIB yatırımcılarının büyük bir çoğunluğu hala zararda ve SHIB fiyatı, şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 70 uzakta. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku