Shiba Inu Yakımları Devam Ediyor: Ünlü CEO’dan Kritik Açıklama!

151
Shiba Inu (SHIB) yatırımcı sayısı ve benimsenmesi artarken, giderek daha fazla SHIB yakımı gerçekleştiriliyor. Uzmanlara göre, SHIB yakımları fiyat artışını etkiliyor.

 

Bigger Entertainment CEO’su: Shiba Inu yakımlarını durduruyoruz

Shiba Inu topluluğu, büyük miktarda Shiba Inu’yu ölü cüzdanlara taşımaya devam ediyor. Son 24 saatte yaklaşık 100 milyon SHIB yakıldı. Bu arada, diğer birçok token yakma girişimine ilham veren bir işletme, Shiba Inu’larını sattıklarını ve SHIB yakma kampanyalarından vazgeçtiklerini açıkladı. Web sitesinden düzenli olarak SHIB yakımlarıyla ilgili verileri paylaşan ”shibburn” Twitter kullanıcısı, dünden bu yana toplam 95 milyon SHIB’in yakıldığını belirtti. Bigger Entertainment CEO‘su Steven Cooper, Ekim ayının sonundan bu yana bir milyardan fazla SHIB yakan Big Entertainment ekibinin SHIB yakma kampanyalarını durdurduğunu açıkladı.

Cooper, bu önemli adımın gerekçesi olarak “son gelişmelere” atıfta bulundu. Bu yılın başlarında, YouTube’da canlı yakma partilerine 5 dolarlık bilet satan şirket, SHIB topluluğundan olumsuz tepki aldığını ve insanları aldatmakla suçlandığını tweetledi. Cooper, bekleyen Shiba Inu yakımlarını gerçekleştireceklerini açıkladı. Yönetici, bunun bir 1 Nisan şakası olmadığını vurguladı, ancak yorum dizisindeki bazı kişiler bunun tam olarak 1 Nisan şakası olduğuna inanıyor, çünkü SHIB ve coin yakma ile ilgili hiçbir şey şirketin web sitesinden kaldırılmadı.

 Dogecoin kurucusu, SHIB metaverse projesinin amacını ve işlevini sorguladı

Dogecoin (DOGE) kurucusu, Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerini metaverse projeleri nedeniyle eleştirdi. DOGE katili olrak bilinen SHIB, yeni projeler açıklamaya devam ediyor.Shibetoshi Nakamato olarak bilinen Dogecoin’in (DOGE) kurucusu, metaverse arazisini sunarak token sahiplerini soymaya çalıştığı için Shiba Inu  geliştiricisini eleştirdi. SHIB yatırımcılarının Shiberse’de sunulan 100 binden fazla arsayı nasıl satın alabilecekleri hakkında yakın zamanda yayınlanan bir duyuru hakkında yorum yapan Dogecoin kurucusu, girişimin SHIB’e fayda sağlamadığını, sadece SHIB topluluğunu soyduğunu iddia etti. DOGE kurucusu, “Rastgele bir metaverse projesi yaratıp ve Ethereum ile sahte arazi satmak nasıl bir fayda sağlayacak? Her biri 0,2-1 ETH değerinde 100 bin arazi. SHIB sayesinde halihazırda kazandıklarının ötesinde 100-300 milyon dolar daha fazla kazanacaklar. Umarım, buna değer. İyi şanslar millet,” diye tweet attı.
Dün, Shiba Inu geliştiricileri, SHIB: The Metaverse adlı sanal gerçeklik ülkesinin ayrıntılarını açıkladı. Ekip, başlangıç ​​aşamasındaki arazi fiyatları 0,2 ETH ile 1 ETH arasında değişen, aşamalı olarak açılacak 100.595 arsa satışını duyurdu. Kripto endüstrisinde meydana gelen farklı konular hakkındaki görüşlerini her zaman dile getiren Dogecoin kurucusu, projeyi eleştirerek şunları söyledi:
Demek istediğim, insanlar geliştiricilere daha fazla para vermek isterse, tamam verin! Ama ben bir SHIB yatırımcısı olsaydım, bu durumdan rahatsız olurdum.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku