Shiba Inu Kârlılığı Artmaya Devam Ediyor

90

Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), 28 Mart’ta 0.0000296 dolar seviyelerine ulaştıktan sonra 0.000027 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Son zamanlarda köpek temalı popüler kripto para biriminin fiyatında yaşanan bu artış, kârlılık yüzdesini de yukarı seviyelere çıkardı. Detaylar ise şu şekilde…

Shiba Inu kârlılık seviyesi yüzde 46’ya yükseldi

Ünlü veri analiz platformu IntoTheBlock verilerine göre, popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) kârlılığı Mart ayının başlarında yüzde 35 seviyelerine kadar düştükten sonra yüzde 46’ya hızlı bir yükseliş yaşadı. Shiba Inu (SHIB), 28 Mart 2022 tarihinde 0.0000296 dolar seviyesine kadar yükseldikten hemen sonra kısa bir düşüş yaşasa da anlık olarak 0,00002773 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Popüler memecoin SHIB, CoinMarketCap verilerine göre geçtiğimiz hafta yüzde 14 artış yaşayarak, piyasadaki diğer altcoin’lerden daha iyi bir performansa ev sahipliği yaptı. Anonim balinalar ise yatırımcıları şaşırtarak, büyük işlemlerin sayısındaki büyük artışın ve olumlu fiyat hareketlerinin ardından Mart ayındaki yüzde 30’luk koşusunun ortasında milyarlarca SHIB satın almıştı.

Popüler memecoin yeni projelere ve ortaklıklara imza atıyor

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu (SHIB) büyümeye devam ederken, yeni projelere ve ortaklıklara da imza atıyor. 29 Mart tarihinde SHIB’in resmi twitter hesabından paylaşılan bir mesaj, gündeme oturmuştu. Atılan tweet’te, “SHIB topluluğu! Dünya bizden daha güçlü şeylerle dolu. Ama binmeyi bilirseniz, bir yerlere gidebilirsiniz. 30 Mart için takipte kalın.!” ifadelerine yer verildi. Tweet’in ardından Shiba Inu topluluğundan birçok yorum geldi. SHIB meraklılarına göre, bu paylaşım Uber veya herhangi bir taksi hizmeti veren bir şirket ile büyük bir ortaklığa işaret edebilir. SHIB, bu firma tarafından ödeme yöntemi olarak kabul edilebilir.

Shiba Inu topluluğu ayrıca Lyft, Airbnb ve seyahet şirketleri gibi birkaç kurumla SHIB ortaklığı yapılabileceğini tahmin ediyor. Gossip SHIB ve Milkshake gibi önde gelen topluluk üyeleri de bu gizemli mesaj hakkında yorumlarda bulundu. Gossip SHIB’ye göre, Shiba Metaverse (Shiberse) muhtemelen yarın “Shiberse”nin gerçek adını açıklayabilir. Şimdiye kadar Shiba Metaverse’in resmi adı kamuya açıklanmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku