Shiba Inu (SHIB)’da Kritik Gelişme: Yeni Mekanizma Geliyor!

3.554
Düzenli olarak Shiba Inu (SHIB)’u yakımı gerçekleştiren işletmelerden birinin CEO’suna göre, SHIB geliştiricileri yakım işlemleri için yeni mekanizmalar üzerinde çalışıyor.

Ufukta yeni yöntemler ve mekanizma görünüyor

Shiba Inu bugünlerde yakım haberleri ile gündemden düşmüyor. Hafta sonu boyunca neredeyse 110 milyon SHIB yakıldı ve dolaşımdaki arz azalmaya devam ediyor. Düzenli olarak SHIB yakma partileri düzenleyen Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper, yakın tarihli bir Twitter yazışması sırasında SHIB geliştiricilerinin SHIB’ii yakmak için daha fazla yöntem yaratacak yeni mekanizmalar üzerinde çalıştıklaından bahsetti. Bu tweet, Cooper’ın topluluğu 14 Şubat’taki bir sonraki yakma partisine bilet almaya teşvik ettiği bir ileti dizisinde geldi. Bilet satışlarından elde edilen gelir, Sevgililer Günü’nde Shiba Inu yakmak için kullanılacak.

Twitter hesabı ”worldofao” tarafından sağlanan verilere göre, 1 Aralık’tan bu yana 2.5 milyar Shiba Inu (SHIB) dolaşımdan kaldırdı. Bu şaşırtıcı miktarın neredeyse yarım milyonu geçen hafta yakıldı. Büyük miktarda SHIB yakıldığında, topluluk tokenin fiyatının yükselmeye başlamasını bekliyor. SHIB fiyatını yükseltmesi beklenen bir diğer büyük faktör de  Robinhood‘daki listelenmesi. Bununla birlikte, popüler ticaret uygulaması listeleme söylentilerini doğrulamadı. Yakım işlemleri şu ana kadar fiyat üzerinde etkili olmadı. SHIB, yatay yönde hareket etmeye devam ediyor ve 0.000028 dolardan işlem görüyor. YouTube’daki canlı yakma partileri sırasında düzenli olarak SHIB’yi yakan Bigger Entertainment, son bir buçuk ayda 71.441 dolar değerinde 2.576.326.394 SHIB yaktı.

Shiba Inu, Avrupalı yatırımcıdan büyük ilgi görüyor

Coin Market Cap (CMC), Avrupa’da  “En Çok Görüntülenen 10 Kripto Para” listesini yayınladı. Liste, 31 Aralık 2021’den 6 Ocak 2022’ye kadar toplanan verilere dayanıyor. Shiba Inu (SHIB), birçok rakibini geride bıraktı. Platform tarafından paylaşılan veriler, birçok Avrupalı ​​yatırımcının meme tabanlı altcoin projelerine ilgi duyduğunu gösteriyor. İlk 10’da, 3 meme coin yer alıyor. Shiba Inu, listede Ethereum (ETH) bile geride bırakmayı başardı. SHIB, ETH‘yi geçerek Avrupa’da en çok görüntülenen 3. kripto para olurken, Ethereum 4. sırada yer aldı. Listedeki diğer iki meme coin, 5’inci sırada yer alan Saitama (SAITAMA) ve 6. sıradaki Safemoon (SFM). Yeni bir proje olan ve deflasyonist yapısıyla dikkat çelen Multiverse Capital (MVC), Avrupalı ​​yatırımcıların ilgisini çekmede başarılı oldu ve listede en üst sıraya yerleşti. Bitcoin (BTC) 2. sırada yer alıyor. Solana (SOL), Cardano (ADA), Wonderland (TIME), MetaPets (METAPETS) ilk 10’da yer alan diper coin’ler arasında yer alıyor.
Elon Musk, Şubat 2021’de Dogecoin’e (DOGE) yatırım yaptıktan sonra meme coin’ler dikkat çekmeye başladı. Elon Musk‘ın Dogecoin’e sürekli desteğini gören yeni bir yatırımcı dalgası, büyük fiyat artışları kaydeden Dogecoin’e yatırım yapmak için sıraya girdi. DOGE sayesinde astronomik kazançlar ede eden birçok yatırımcı, milyoner hatta milyarder oldular. Bu olaydan sonra sonra, trader’lar, sürekli olarak çılgın kârlar bulmak için Shiba Inu gibi yeni projelere yöneldiler.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku