Analistler Araştırıyor: Shiba Inu Rallisi Devam Edecek mi?

31

Dünyanın en büyük ikinci meme coin projesi olan Shiba Inu (SHIB), şu anda yaklaşık 9,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle, en büyük 12. kripto para birimi olarak piyasalardaki yerini koruyor. Yatırımcıların hafta sonu sosyal medyada token’i desteklemelerinin ardından, Shiba Inu’nun fiyatında artış yaşandı.

Shiba Inu fiyatında yükseliş döngüsü başladı mı?

Meme kripto para, bu yılki en düşük seviyesinden hafta sonunun ardından şuan ki en yüksek değerine kadar yüzde 153 bir artış yaşadığı görüldü. Pazartesi ve Salı günü, kripto para piyasasının geri kalanında bir düşüş hareketliliği görülüyor. Ethereum 1.900 dolar seviyesinin atına gerilerken, lider kripto para Bitcoin 24.100 dolar seviyesinin altında işlem görmeye devam ediyor. Kripto para birimlerinin birleşik piyasa değerinin ise 1,2 trilyon dolara düştüğü aktarıldı. Shiba Inu’da dramatik bir hareket öngören yatırımcı ve analist Peter Brandt, SHIB’nin günlük grafikte bir dip formasyon oluşturduğuna dair büyük yüzde 25’lik hareketlilik olduğu belirtiyor.

Yakın tarihte gerçekleştirdiği bir ticaret önerisinde Brandt, SHIB’in yükseliş döngüsüne başladığını ve daha da yükseleceğini iddia etti. Tersine çevrilmiş H&S modelinin, tersine dönüşün açık bir göstergesi olan başarıyla tamamlanmasının ise bu öngörünün temeli olduğu bildiriliyor. Başarılı bir ek kırılma durumunda token rallisini desteklemeye hazır olan yatırımcıların, yükseliş eğilimini gösteren yüzde 25’lik oranla birlikte SHIB için yaklaşan boğa piyasasını destekleyen bir başka faktör olduğu belirtildi. Brandt’ın analizine göre, Shiba Inu teknik olarak dip bölgesine vurdu ve şimdi yükseliş yaşamak adına tek bir yolu bulunuyor.

SHIB ekosistemi gelişmeye devam ediyor

Dört saatlik grafiğe göre, SHIB fiyatı hafta sonu parabolik bir yükseliş yaşadı. Fiyat, bu yılın Mayıs ayından bu yana en yüksek noktası olan 0.000018 dolar seviyesi ile zirveye ulaştı. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Meme coin, 20 Temmuz’daki en yüksek noktası olan 0.000013 dolarda yer alan önemli direnç seviyesini başarıyla kırdığı görüldü. Shiba Inu ekosistemi, piyasalar içerisinde güçlü bir teknolojik konuma sahip olmanın yanı sıra, ağa ek merkeziyetsiz çözümler ekleyerek, kullanım örnekleri geliştirerek ve bir proje olarak genişleyerek temelde genişledi.

SHIB piyasalarda en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri. Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde meme coin fiyatında yüzde 30’dan fazla artış yaşandı. Ancak, yükselişin devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Kripto para piyasasının tanınmış isimlerinden biri olan David Gokhshtein de SHIB fiyatındaki yükselişin devam edebileceğine dikkat çekiyor. Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımında Gokhshtein, şunları söylüyor:

Şu anda SHIB’in hareketlerini gözlemleyen herkes. Başka bir yükseliş adına hazırlık yapıyor gibi görünüyor.

SHIB son zamanlarda analistlerin yanı sıra balinaların ve bireysel yatırımcıların da ilgisini çekti. 100 bin doların üzerindeki SHIB işlemlerinde son 4 ayda önemli ölçüde artış yaşandığı aktarıldı. Ayrıca Shiba Inu’nun sosyal medyadaki etkinliği son zamanlarda önemli ölçüde arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak beincrypto coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku