Shiba Inu Metaverse Projesinde Kritik Gelişme!

118

Shiba Inu (SHIB) geliştirme ekibi, kullanıcıların artık SHIB: The Metaverse’te arazi mint etmek için SHIB ile ödeme yapabileceğini duyurdu.

Shiba Inu (SHIB) kullanılarak mint edilebilecek

SHIB ödemesi ile metaverse arazi satışı: Metaverse shib.io web adresinde devam ederken, Shiba Inu (SHIB) kısa süre önce tweet aracılığıyla shib.io’da yeni bir minting seçeneği yayınladıklarını açıkladı. Seçenek ile birlikte, topluluğun SHIB kullanarak arazi mint etmesini sağlayacaklarını belirtiyor. Metaverse projesi duyurusunun ardından fiyatlandırma ile ilgili ayrıntılarda açıklanacağı söyleniyor. Ayrıntılara göre, Shiba Inu topluluğu artık SHIB’de 0,2 ETH’ye eşdeğer gelecek kadar düşük fiyat seviyelerinden ve SHIB’de 1 ETH fiyat seviyelerine denk gelecek kadar yüksek arazi üretebilecek.

Topluluğun yaptığı geri bildirim ile Ethereum kullanmaktansa, SHIB ile arazi üretimi isteklerini ifade etmelerinin hemen ardından geldi. Yapılan açıklamadan önce sadece Ethereum kullanılarak arazi üretimi gerçekleştiriliyordu. SHIB: Metaverse ilk iki aşamayı başarıyla tamamlamış görünüyor. İlk  erken erişim “Bıd Etkinliği” ve “Holder Etkinliği” ve şu anda “Halka Açık Satış” ile birlikte üçüncü aşamasına geçiş yapıyor.

Topluluk bildirimleri ile iki temek özellik eklendi

İlk iki etkinliğe katılabilmek ve Shiba arsalarından satın alabilmek ve katılabilmek için Doge Killer (LEASH) veya SHIBOSHI NFT’leri kilitleme sistemi kullanarak kullanmak gerekiyor. Ancak “Halka Açık Satış”ta herhangi bir kilitleme gerektirmiyor. SHIB: The Metaverse’in piyasaya sürülmesinden bu yana, SHIB’nin arkasındaki ekip, topluluğun yapmış olduğu geri bildirimlerini takiben iki temel özelliği yerleştirdi. Bu temel özellikler ise, “MULTIBID” ve “SHIB ile Mint Lands” . Daha önce eklenmiş olan MULTIBID özelliği, tek bir işlemle birden fazla seçime teklif verebildiğinden ve bunun uygun maliyetli olduğu kanıtlandığından, topluluk için işleri daha da kolaylaştırıyor.

Shiba Inu Metaverse Projesinde Kritik Gelişme!

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi; WhaleStats’ın en son rakamları, borsa dışı en zengin 100 Ethereum adresinin yatırım davranışını ortaya koyuyor. Balina izleme web sitesi, ortalama Shiba Inu varlıklarının 9.818.431 dolar değerinde  olduğunu gösteriyor. Bu veriler,  SHIB’i ETH’nin kendisi dışında balinalar arasında en büyük altcoin varlığı yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku