36 Uzmandan Ethereum Fiyat Tahmini: 2022, 2025, 2030!

457

Kripto para piyasası yatay yönde hareket ederken Ethereum (ETH) da uzun bir süredir  3 bin dolardaki psikolojik direnci geçmeye çalışıyor. ETH, an itibariyle 2.794 dolardan işlem görüyor.

Uzman görüşü: Ethereum yıl sonunda 5.783 dolara ulaşacak

Kripto para uzmanlarından oluşan bir panel, Ethreum (ETH) fiyatının 2025 yılına kadar 11.764 dolara ve 2030 yılına kadar 23,372 dolara yükselmeden önce bu yıl 5.783 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Paneldeki uzmanların çoğu ETH konusunda iyimser. Uzmanların yüzde 61’i ETH satın almak için en ideal zamanının geldiğini söylerken, yüzde 32’si ise daha fazla hodl yapmanız gerektiğini tavsiye ediyor.

Araştırma şirketi Finder, geçen hafta yaptığı en son üç aylık anketle ETH için fiyat tahminlerini güncelledi. Şirket, haftalık ve üç aylık anketleri kullanarak ETH’nin gelecekteki fiyat  tahminlerini değerlendirdi. Finder, Nisan ayında yapılan en son üç ayda bir yapılan ankette, 36 endüstri uzmanından oluşan bir panele, Ethereum’un önümüzdeki on yılda nasıl performans göstereceğine dair düşüncelerini sordu.

 

ETH, DeFi pazar payını kaybediyor

Uzman paneli, 2022’nin sonunda ETH’nin 5.783 dolar değerinde olmasını bekliyor.  ETH son yedi günde yüzde 3,6 ve son 30 günde neredeyse yüzde 18,3 düşüşle 2.794 dolardan işlem görüyor. Uzman panelinin tahminlerine atıfta bulunan Finder, Ethereum’un şu anki fiyatı olan 2,810 dolardan 2022 sonunda 5,783 dolara ulaşacağını belirtti.
Gladyatör’ün Yönetmeninden Çarpıcı Ethereum Girişimi
 
Şirket, “2021’in sonlarında yapılan önceki anketin sonuçlarıyla karşılaştırıldığında, panelimiz artık Ethereum’un uzun vadeli geleceği konusunda çok daha düşüş gösteriyor, bu da şimdi ile önceki anket arasındaki değer düşüşüyle ​​ ilgisi olabilir. Ocak 2022’de panel, bu yılın sonu için ortalama 6.500 dolarlık bir tahminde bulunmuştu; bu, yeni tahminleri olan 5.783 dolardan yüzde 12 daha yüksek.” açıklamasını yaptı. Finder’ın kripto para editörü Keegan Francis şunları söyledi:
Ethereum şu anda yolculuğunda çok belirsiz bir yerde. ETH, rakiplerine karşı Defi pazar payını kaybediyor. Ethereum sistemlerini güncelleyip ölçeklendirme sözünü yerine getirene kadar, ağa uzun vadeli güvenim yok. Bununla birlikte, yatırımcıların popülaritesi nedeniyle ETH satın alacağını düşünüyorum

 

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Bitcoin.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku