Shiba Inu Gücüne Güç Katıyor: SHIB Ekibinden Çarpıcı Açıklamalar!

8.938
Shiba Inu (SHIB), dolaşımdaki token sayısını büyük ölçüde azaltayı hedefliyor. Bu gelişme, SHIB fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratabilir.

 

Metaverse: coin yakma ve deflasyonist yapı

Shiba Inu projesinin önde gelen geliştiricilerinden biri olan Shytoshi Kusama tarafından yakın zamanda yapılan bir açıklamada, “oyun sektörünün geleceği” olarak adlandırdığı gelişme, SHIB’in sektördeki rolü ve fiyat hareketi açısından büyük önem teşkil ediyor. Bu projenin Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi tarafından zaten öngörülmüş olduğunu açıklayan Kusama’ya göre oyun sektörüne girmek tamamen yeni bir düşünce olmasa da, ekip son zamanlarda bu fikri hayata geçirmeyi ciddi olarak düşünmeye başladı. SHIB ekibi, ünlü oyun geliştiricisi ve Activision’daki eski teknoloji başkan yardımcısı William David Volk’un yardımıyla AAA oyunları geliştirmek için anlaşma yaptı. Volk, ”Tüm zamanların en önemli oyunlarından biri haline gelecek olan oyun için harika bir ekiple çalışmaktan onur duyuyorum.” açıklamasını yaptı.
Görsel: Shiba Inu (SHIB)
 
  Geçen ay taraflar arasında imzalanan anlaşma ile Kusama, “Shiba Inu toplluğuna  yakışan bir oyun yaratmanın önemine değinirken, metaverse olgusuna da dikkat çekti. Yöneticiye göre, bu gelişme, sektörde rekabet avantajı sağlamanın yollarından bir tanesi. Kusama’ya göre, Shiboshi oyununun ilk versiyonu William liderliğindeki bir grup programcı ve danışman tarafından inşa edilecek ve öncelikle mobil kullanım için mevcut olacak. Ayrıca, tamamlandığında, ilk Blockchain tabanlı oyunun, Shiba Inu’daki merkeziyetsiz ekibe lisanslanacağını belirtti. Ayrıca, uygulama içi satın alınan oyunlardan elde edilen ücretlerin SHIB ve Leash yakma fırsatları sunması ve tokenin değerini olumlu yönde etkilemesi bekleniyor.

 Shiba Inu gücüne güç katacak

Kusama, Facebook’la bağlantılı gizlilik skandalları göz önüne alındığında Meta’nın metaverse fikrinden tamamen hoşlanmasa da, sanal bir dünyanın önem kazanmasının heyecan verici olduğuna inanyor.
Yönetici, “Bir “metaverse”nin sonsuzluk sembolünden daha fazlası olduğuna ve verilerinizi çıkarmanın bir yolu olduğuna inanıyorum, kullanıcılara gerçek değer sağlamalı ve bunu yapmak için teknolojinin piyasaya sürülmesinden önce inşa edilmiş belirli bir temele ihtiyaç var, ” açıklamasını yaptı.
Shiba Inu Fiyat Analizi: İşte Kısa Vadede Beklenen Fiyat ve Kritik Seviyeler
 
Kusama ayrıca,, Shiba Inu Core Devs’in (SICD) “Oshiverse” olarak bilinen metaverse’ini geliştirmeye çalıştığını ima ediyor. Yönetici, ”Shibarium, Shi, Shibanet, merkeziyetsiz Shiboshi Game, Incubator ve yakın gelecekte ortaya çıkmayacak çok daha proje zerine ve Shiba Inu’nun pek çok yönü üzerinde çalışıyoruz. Ethereum faktörü ve bütün bu yeni projeleri bizi piyasada rakipsiz bir token haline getirecek.” ifadesini kullandı. Daha fazla SHIB haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Zycrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku