Popüler Analist 3 Altcoin için Tahminlerini Açıkladı

551
Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, yaşanan son piyasa düzeltmesinden sonra, üç altcoin için  olası senaryolara bakıyor.

Analist, Polygon için yeni ATH bekliyor

Van de Poppe, Polygon (MATIC) ile başlayarak 150 bin YouTube abonesine Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümünün potansiyel olarak 2,70 dolarlık yeni bir zirveye ulaşabileceğini söylüyor. Analist, Genel olarak daha yüksek dipler yapıyoruz. Bu yüzden baskıyı artırıyoruz ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.62 doların üzerinde yeni bir kırılmaya doğru ilerliyoruz. Şu anda, potansiyel girişler için bakmak istediğiniz bir alan varsa, bu yeşil bölgeye odaklanıyoruz [yaklaşık 1,80dolar] ve oraya kadar ulaşabileceğimiz son direnç noktasına giriyoruz. Fiyat konusunda iyimserim. Eğer bu yeşil bölge tutulursa,  altcoin için 2,70 dolar beklemeye başlayabiliriz.” açıklamasını yaptı. Polygon an itibariyle 1.99 dolardan işlem görüyor. Analiste göre, altcoin 2.94 dolara ulaşabilir.

 Analistin listesindeki sıradaki, altcoin Harmony (ONE). Van de Poppe, ONE’nın 0.00000417 BTC (0.24dolar) ve 0.00000344 BTC (0.19 dolar) destek seviyeleri civarında potansiyel kısa vadeli satın alma fırsatlarının bulunduğunu söylüyor. Poppe, “Bu, potansiyel uzun girişler aramak istediğim bir alandır [0.00000417 BTC]. Bu seviye kaybolursa, bu bölgede [0.00000344 BTC] uzun bir giriş arıyorum.” ifadesini kullandı, Trader, Harmony’de düşüş eğiliminde olduğunu ve 0.00000090 BTC (0.005 dolar) ile 0.00000500 BTC (0.28dolar) arasında bir kâr hedefleyeceğini söylüyor. Poppe,düşüş eğiliminin deam edeceğini vurguladı. Van de Poppe, Harmony’nin kilit destek seviyelerinin 0,21 ile 0,23 dolar arasında olduğunu söylüyor. Kripto para analisti, Harmony’nin düşüş eğiliminde olduğu ve 0.17 dolara düşebileceği konusunda uyarıyor. Analist, “Bence bakmanız gereken tek önemli destek, düşük aralık olan bu yeşil bölgenin tamamı [0,21 ile 0,23 dolar arasında] bulunuyor Bu yüzden, buraya inersek, altcoin için düşüş devam edebilir. Bununla birlikte, burada zaten daha düşük bir zirve var, bu nedenle potansiyel olarak eğilim aşağı doğru. Ve eğer eğilim aşağı ise, 0.17 dolarlık alana da bakacağım.” açıklamasını yaptı

Altcoin VeChain (VET) için satın alma fırsatı!

Analistin incelediği sıradaki altcoin projesi, VeChain (VET). Van de Poppe, altcoin grafiklerde daha düşük bir seviyeye inerse, VeChain için potansiyel bir satın alma fırsatının 0.00000210 BTC (0.12 dolar) civarında olduğunu söylüyor. Daha yüksek bir düşük genellikle teknik analizde bir yükseliş eğilimini gösterir.

Kripto tüccarı ve analist, VeChain’in 0.11 dolarlık destek seviyesinde bulunduğunu ancak altcoin’lerin yönünü belirlemek için Bitcoin’in fiyat hareketini bekleyeceğini söyledi. Trader, “USDT’ye karşı VeChain söz konusu olduğunda, bu aşamada desteğe geri döndük ancak yine de Bitcoin’den onay bekliyoruz. Bu, piyasanın devam etmeye hazır olduğunu teyit edecekse, o zaman altcoin’lerin patlamaya başladığı andır. Ve şu anda Bitcoin konusunda henüz ikna olmadım.” ifadesini kullandı. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku