Teknik Analist Bu 3 Metaverse Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

1.053

Metaverse altcoin projeleri gün geçtikçe daha çok ilgi görmeye başlıyor. Popüler youtube kanalı Coin Bureau analisti Guy, 1.7 milyon abonesine, yatırımcıların yakından takip edilmesi gerektiğine inandığı ve uzun vadede başarıya ulaşacağını düşündüğü üç metaverse projesini anlattı.   

Analist, metaverse altcoin projelerini anlatmaya Axie Infinity (AXS)’den başlıyor

Analist Guy, meteverse altcoin AXS’nin oyna-kazan oyun akımını aylar önce başlattığını ve diğer aşırı gerçekçi oyunlar kadar estetik görünmese de başarılı olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

 Kabul etmeliyim ki Axie’nin bakılacak pek bir yeri yok… Aslında, basit bir strateji oyununda savaşan ve üreyen Pokemon’dan ilham alan karakterler etrafında dönüyor. Bu NFT oyunu oldukça basit, ancak şimdiye kadar yalnızca OpenSea’de işlem hacminde yaklaşık 27.500 ETH üretti ve 30.000’den fazla aktif trader var. Axie’nin başarısının kökü, kullanıcılara oyunu oynarken kazanma yeteneği, devrim niteliğinde bir ekonomik gelişme sağlaması gerçeğinden kaynaklanıyor.Daha sonra Guy, katılımcıların NFT’ler ve sanal araziler gibi dijital varlıkları satın alabileceği, satabileceği ve takas edebileceği blockchain tabanlı bir sanal dünya olan metaverse altcoin The Sandbox (SAND)’tan bahsetti. Başlangıçta bir 2D mobil oyun olan The Sandbox, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir 3D meta veri deposuna dönüştürüldü. Guy’a göre, platformun sanal gayrimenkule benzersiz yaklaşımı onu farklı kılıyor.  

The Sandbox hakkında özellikle çekici bulduğum şey metaverse araziler. Araziler, The Sandbox metaverse içindeki, oyuncuların deneyimlerini üzerine inşa etmek için satın alabilecekleri dijital gayrimenkul parçalarıdır. Bu, esasen, oyuncuların gerçek oyun deneyimleri yaratmak için arazilerini oyun içi varlıklarla doldurabilecekleri anlamına gelir. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, her arazinin, arazileri takas edilebilir ve tamamen özelleştirilebilir kılan Ethereum blok zincirinde bir NFT olarak zincir üzerinde sınıflandırılması ve depolanmasıdır.

 

Netvrk, kullanıcılarının pasif gelir elde etmesini sağlıyor 

Son olarak Guy, kullanıcıların çeşitli NFT türleri oluşturmasına ve mülklerini satarak veya kiralayarak pasif gelir elde etmesine olanak tanıyan sosyal bir sanal dünya olan metaverse altcoin Netvrke (NTVRK)’e yöneliyor. Ayrıca bu proje kullanıcıların tokenları kullanarak “birinci sınıf” gayrimenkul satın almalarını sağlıyor.  

 Bu metaverse projesi ayrıca kullanıcıların sanal alanı içinde binaları, ofisleri, araçları ve evleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi içeren varlıkları satın almalarına izin veriyor. Şimdi, platformun tokenlarını, şehrin tam kalbindeki bir çatı katının plajına bakan şirin bir stüdyo gibi birinci sınıf emlak noktalarında arazi satın almak için kullanabileceğinizi hayal edin. Netvrk ile bunların hepsi çok mümkün.

Analistin bahsettiği Metavers altcoin Axie Infinity (AXS) fiyatı şuan 141 dolar seviyelerindeyken, The Sandbox (SAND) 6,400 dolardan, Netvrke (NTVRK) ise 6,56 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, bu makalede yer alan görüşler tahminden öteye geçemez. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız,  kendi araştırmanızı yaparak dikkatli olmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku