Shiba Inu Fiyat Analizi: Bu Hafta Hangi Seviyeler Gelecek?

40

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) fiyatı, Haziran ayının son haftasındaki yükseliş ivmesinin ardından haftayı bir kayıpla kapatacak gibi görünüyor. Bazı kripto para birimlerinin geçen haftanın en düşük seviyelerine karşı, bu hafta daha düşük seviyelere doğru fiyat hareketinin tam bir çöküşünü gördüğü yerde, SHIB fiyatı çok daha iyi durumda görünüyor. Shiba Inu, boğaların her an saldırmaya hazır olmasıyla birlikte düşüş sınırına sahip. Şimdilik, düşüş ivmesinin ağır basması beklenebilir, ancak önümüzdeki yaz haftalarında duyarlılıkta bir dönüş olacak gibi görünüyor.

Shiba Inu fiyatı yüzde 20’lik bir kayıp yaşayabilir

Shiba Inu (SHIB)  fiyatı, fiyat hareketinin yukarı çıkmaya ve düşüş trendini oyunda tutan bir regülatör olarak fiyat hareketi üzerinde asılı duran 55 günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) kırmaya çalıştıktan sonra aşağı doğru daha da düştü . Boğalar girişimlerinin kısa kesildiğini gördü ve bir boğa tuzağına düştü, onları aşağı doğru sıkıştırdı ve kayıplarını azaltmalarını sağlamaya çalıştı . Ancak diğer bazı kripto para birimlerinde görüldüğü gibi aşağı yönlü bir ivmelenme olmadı.

shiba Inu
SHIB fiyatı, Temmuz ayının yeni aylık pivotunun 0.00000984 dolar seviyesinin altına düşebilir ve Pazar gecesi orada, muhtemelen S1 destek seviyesi civarında bir hedef olarak 0.00000800 dolar ile kapanabilir. Temmuz ayı pivotları birbirine çok yakınken, destek ve dirençler fiyat hareketini daha da sessize alacak ve bir kırılma için ivme oluşumunu görecek. Olumsuz tarafı, bu yine de 0,000000507 ABD Dolarına düşüş anlamına gelebilir.

Bu hareket düşüş trendinin sonu olabilir

Bununla birlikte, 55 günlük SMA’nın üzerinde haftalık bir kapanış büyük bir oyun değiştirici olabilir ve hatta bildiğimiz gibi düşüş trendinin sonunun başlangıcı olabilir. Bir önceki paragrafta bahsedildiği gibi, daha sıkı pivot seviyeleriyle birlikte, yaz mevsimi her zaman daha ince likidite ve buna bağlı olarak daha önemli fiyat hareketleri ile birlikte geldiğinden, yukarı yönlü bir kırılma kolayca 0.00001708 dolara yükselebilir . Bu, birkaç hafta önce fiyat hareketine katılan balinaların yüzde 110’luk parlak bir kazanç elde edecekleri için bir şeylerin üzerinde olduğu anlamına gelir.

Shiba ınu (SHIB)'da Çarpıcı Gelişme: Benimseme Devam Ediyor!

Shiba Inu son 24 saatte yaklaşık yüzde 0,4’lik küçük bir düşüş yaşadı. Popüler meme coin şuan yaklaşık 0,00000997 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, SHIB, geçtiğimiz yıl inanılmaz bir fiyat artışı yaşayarak, erken dönem yatırımcılarını zengin etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku