Shiba Inu Twitter’da Zirveye Oturdu: Ufukta Ralli mi Var?

6.840
Kripto para sektörüne, ayı piyasası söylentileri ve panik havası hakim olurken, Shiba Inu (SHIB) hiç beklenmedik bir atak yapabilir.

 SHIB, zirvede: balina birikimi ve sosyal medya hakimiyeti, ralliyi tetikleyebilir!

Bugün erken saatlerde, Twitter’daki popüler kripto para sayfası Whale Rumors’a göre, #SHIB son 24 saat içinde en çok bahsedilen hashtag oldu. SHIB’nin sosyal medya hakimiyeti, yeniden zirveye ulaştı. Daha sonra ise, kripto web sitesi Watch Guru tarafından #SHIB’nin aslında “72 saatlik bir süre içinde en çok bahsedilen hashtag” olduğu bildirildi. Shiba Inu hashtag’i birinci sırayı alırken, rakibi Dogecoin hashtag’i, ikinci sırada yer alarak meme-coin’ler arasındaki çetin rekabeti sürdürdü.

SHIB’nin piyasa değeri 17.54.14.57.280 dolarda ve 0.000032 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi ise 1.11.17.58.777 dolarda ve meme altcoin, son 24 saatte yüzde 0.65’lik bir artış kaydetti. Altcoin, Kasım ayının sonundaki aylık en yüksek seviyesinden bu yana sürekli bir düşüş gördü. Bununla birlikte, trend olan meme tokeni, artan balina birikimi ve artan sosyal medya hakimiyeti yoluyla bir aydır süren durgun fiyat hareketinden kısa süre sonra çıkabilir.

Shiba Inu fiyat artışını tetikleyecek 3 önemli faktör

Kanada merkezli medikal şirket ”Ask the Doctor”, son zamanlarda büyük bir Shiba Inu (SHIB) hayranı oldu. Şirket, SHIB’i tanıtmaya kararlı olduğundan, meme altcoin’in ivme kazanması için gerekli olan bazı noktalara dikkat çekti. Şirket, Shiba Inu’nun (SHIB) büyümesi için üç şeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Birincisi, kullanım alanının genişlemesi için ortaklıkların devam etmesi. İkincisi, işlem maliyetlerin önemli ölçüde düşürülmesi. Üçüncüsü ise dolaşımdaki toplam token sayısının, coin yakma işlemi ile sürekli azaltılması.

Bu üç noktayı göz önünde bulundurarak, Şirket, Shiba Inu (SHIB)’yu bir ödeme şekli olarak zaten kabul etti ve şu anda çeşitli yöntemlerle SHIB yakıyor. 16 Aralık’ta şirket, STEPS Shiba Inu (SHIB) T-Shirt satışını başlattı ve elde edilen gelirin tamamının SHIB yakma için kullanılacağını söyledi. ”Ask the Doctor”, şirketin her bir gömleğin satışından yaklaşık 11 ila 14 dolar kar elde ettiğini ve bu karın tamamının coin yakma için kullanılacağını açıkladı.  Daha fazla Shiba Inu haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku