Ethereum Balinaları Bu 2 Altcoin Projesine Yöneldi!

1.393

WhaleStats verilerine göre, devasa Ethereum (ETH) balinaları, hızla yükselen iki altcoin projesinden yüklü miktarlarda topluyor. 

Ethereum balinası tek bir işlemde 15.2 milyon dolardan fazla MATIC aldı

WhaleStats, geçtiğimiz hafta en büyük 1000 Ethereum adreslerinin, lider altcoin Ethereum (ETH) ve stablecoin’ler USD Coin (USDC) ve Tether (USDT)’den sonra, diğer tüm kripto paralardan daha fazla Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) satın aldığını bildirdi. 

Altcoin Polygon, Ethereum blockchain’inde, merkeziyetsiz uygulamaların geniş çapta benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış bir Blockchain ölçeklendirme çözümüdür. Yerel tokeni MATIC, şu anda bir ay önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık yüzde 17’den fazla artışla 2.33 dolardan işlem görüyor. Özellikle bir Ethereum balinası tek bir işlemde 15,2 milyon dolardan fazla MATIC satın aldı. WhaleStats’a göre, ilk 1000 ETH balinası arasındaki ortalama MATIC alımı yaklaşık 530 bin dolar. 

Chainlink, bu altcoin projesini geçmeyi başardı

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, aralık ayının ortalarında, popüler kripto para kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, altcoin MATIC’in, mevcut boğa döngüsünün sonunda potansiyel olarak yüzde 200’lük bir artış görebileceğini söylemişti. Kripto para piyasasında Guy olarak bilinen analist, 1,7 milyon abonesine Polygon (MATIC)’un 2 ila 3 kat artış görebileceğini ve altcoin’in öngörülen fiyat hareketini takip etmesi durumunda, muhtemelen daha da artış kaydedeceğini söylemiş ve şunları eklemişti:

Bu boğa piyasası sona ermeden önce MATIC’in ne kadar daha artabileceğini merak ediyorsanız, bence  en az  2-3 kat daha artabilir. MATIC’in devasa piyasa değeri, bundan daha fazla büyümesinin pek mümkün olmadığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, MATIC’in daha da büyük bir hamle yapması mümkün, ancak bu nihayetinde Polygon’un yol haritasına bağlı. 

WhaleStats’a göre bu hafta Chainlink (LINK), Litecoin (LTC)’i, ilk 1000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören altcoin olarak geçmeyi başardı. Chainlink, akıllı sözleşmeleri birbirine bağlayan ve herhangi bir blockchain’in gerçek dünya verilerine erişmesine izin veren merkeziyetsiz bir oracle hizmetidir. Ağın yerel tokeni LINK, bir ay önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık yüzde 34.7’den fazla artışla 26.45 dolardan işlem görüyo r.Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku