Sert düşüş sonrası almalı mı, beklemeli mi?  Analistler ne diyor?

0 0

Bitcoin 1000 dolardan fazla bir düşüşle 10 bin 282 dolara düştü. Bu son haftalarda görülen en düşük fiyat seviyesi.

Çöküş BTCnin 11 bin 982 doları test etmesinden sonra geldi. Birçok analist Bitcoin fiyatının 13 bin dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyordu.

Devasa düşüş yatırımcıları özellikle de piyasadaki genel yükseliş hissine daha fazla bahse girenleri vurdu. Bitcoin analisti Ched Twitterda şunları söyledi:

“BTC altı gün içinde görülen seviyelere geri dönerken panik sokakları vurdu. Doğru tam altı gün. “

Bitcoin için sırada ne var?

Çoğu piyasa uzmanı hem kısa vadeli hem de uzun vadeli Bitcoin fiyatları hakkında çeşitli görüşler sunarak Bitcoin üzerinde hala iyimserlik gösteriyor. Varlık yöneticisi ve Bitcoin analisti Riggs Twitterda Bitcoinin düşüşünün 10 bin doların altına kadar düşebileceğini yazdı.

“Dev kırmızı tasfiye fitili bu boğa koşusunu başlatmak için geliyor. Kaldıraç kullananlar dikkat etmelidir. 10 bin doların civarında satın alma emri verenler işleri doğru yapıyor.”

MS TRADE kripto borsasındaki yatırım ekibine göre Bitcoin fiyatı yakında yükselmeyecek ve yatırımcılar yakın gelecekte yalnızca sabit veya hatta bir fiyat düşüşü bekleyebilirler. Macaristan merkezli kripto danışmanı ve borsası bir sonraki düşüşün 9 bin 600 dolara ulaşacağını tahmin ederek yatırımcılar için bir satın alma seviyesine işaret etti.

Bitcoinin 12 bin dolardan düşüşü Bitcoinin ileriye dönük veya yükseliş eğilimi olup olmadığını belirleyen 11 bin 600-11 bin 700 dolarlık kritik orta seviye seviyesinde kısa süreli destek aldı.

Bitcoinin kısa vadede 12 bin doları yeniden test etmesi mümkün değil

Kripto yatırımcısı ve analist Crypto Michael Bitcoinin büyük olasılıkla aşağı yönde kırılacağını belirtti. Orta seviye destek seviyesini tutamaması fiyatları 10 bin 100 dolarlık bir sonraki destek seviyesine çekti.

Kısa vadeli analiz Bitcoinin tersine çevrilmeden önce 10 bin 500 dolarlık kilit dirençle daha yüksek seviyeleri test edeceğini gösteriyor.  Bu nedenle Crypto Michaela göre piyasa çok sayıda kısa vadeli işlem ve çok fazla dalgalanma yaşayacak.

“Bu düşüşler işlemcilerin çoğu için sert . Ancak bir veya iki gün içinde her şey normale döner ve kâra geri dönersiniz. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku