Sert açıklama: Listeden tüm tokenları kaldırabiliriz

0 0

Menkul kıymet token’ları trade platformu Openfinance token çıkaranların maliyetlerini karşılamaması halinde tüm token’ları liste dışı edeceğini ve alım-satımları da askıya alacağını açıkladı.

BİTCOİN BOĞA KOŞUSUNA MI HAZIRLANIYOR? TIKLAYIN

CoinDesk’in haberine göre şirket işlem faaliyetinin maliyetlerini karşılayacak kadar hızlı büyüyemedi. Bu nedenle şirket de yeni sözleşmelerle token sahibi şirketlerden bu maliyetleri karşılamasını istiyor. Şirket 21 Mayısa kadar herhangi bir talepte bulunmazsa ve yeni ödemeler alınmazsa tam tokenlar iste dışı edilecek ve alım satım durdurulacak.

Buna ek olarak şirket token’laştırılmamış menkul kıymetlerin de alım ve satımının devam edeceği bilgisini verdi. Ancak Openfinance’de ne kadar geleneksel enstrüman bulunduğu da net değil.

Açıklama şöyleydi: “Biz platformumuzda listelenen şirketlerden yıllık listeleme faaliyetleri de dahil olmak üzere maliyetlerimizin bir bölümünü karşılamalarını talep ettik. Bilindiği üzere büyük pazarlarda şirketler borsalara listeleme ücreti ödemektedirler.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku