Binance’te bahar temizliği hız kesmeden devam ediyor…

0 2

Kripto para borsası Binance bugünden  itibaren 15 kripto para çiftini platformdan liste dışı edeceğini bildirdi.

BİTCOİN BOĞA KOŞUSUNA MI HAZIRLANIYOR? TIKLAYIN

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre işlem göremeyecek kripto çiftleri aşağıdaki gibidir:

AGI / BNB ARDR / ETH ATOM / TUSD COCOS / BTC DCR / BNB DLT / ETH DUSK / BNB LSK / BNB PIVX / BNB POA / ETH RCN / ETH REQ / ETH STORM / BNB WABI / ETH ve XZC / XRP.

Açıklama ayrıca kullanıcıların bu kripto paraları platformdaki diğer ticaret çiftleriyle satın alıp satabileceklerini belirtti.

Son 24 saatte 45 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşan Binance dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri konumunda. Ülkelere göre trafik verileri borsayı Çinliler Ruslar ve Amerikalılardan sonra en çok Türklerin kullandığını gösteriyor..

Güvenlik açığı uyarısı

Diğer yandan Binance iPhone ve iPad kullanıcılarını etkileyen bir güvenlik açığı olduğunu bildirdiİlgili açık saldırganların iOS’taki yerleşim Mail uygulamasında bulunan e-postalara erişim sağlayabilmesine olanak tanıyor. Binance kullanıcıların iOS’tan kaynaklanan bu sorundan etkilenmediklerinden emin olmaları için yapabilecekleri şeyleri de sıraladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku