Satoshi Nakamoto “Forbes Dünyanın En Zenginleri Listesinde” Ne Zaman Birinci Sırada Yer Alacak?

0 6

Satoshi Nakamoto Bitcoinin tahmin edildiği gibi performans göstermesi durumunda dünyanın en zengin adamı unvanını Elon Musktan alabilir. 

    İlk ve en değerli kripto para biriminin yaratıcısı çığır açan dijital varlığının etkisi sayesinde birçok unvan kazandı. Kimliği hala bilinmeyen ve kripto para kullanıcıları arasında yıllardır tartışılan Satoshi Nakamoto sadece şeffaflığa öncelik vermeyen aynı zamanda parasal enflasyonun bitmeyen döngüsünü de uzak tutan yeni bir varlık depolama sistemi icat ettiği için övgü aldı.

Birçok Bitcoin analisti Bitcoin için farklı bir gelecek öngördü. Milyonlarca insan Bitcoinin kurucusunun nasıl bir yaşam tarzı sürdüğünü ve hangi standartlarda yaşadığını hep merak etti. 

 Bir haber sitesi olan “Bloqport” Twitterda Satoshi Nakamotonun Tesla hisse senetlerinin rallisi sayesinde kısa süre önce net değeri 195 milyar dolara yükselen Elon Musktan dünyanın en zengin adamı unvanını kolayca alabileceğini belirtti. 

Peki bu ne zaman gerçekleşecek? Tabiki de Bitcoin astronomik bir artış yapıp 200 bin dolar seviyesine ulaştığında! Bitcoin bu parabolik yükselişi gerçekleştirebilirse Satoshi Nakamoto Forbes milyarderler listesinin başında yer almakla kalmayacak bu süreçte yeni balinalar da ortaya çıkacak.

200 Bin Dolar Hayal Değil

Bay Nakamotonun kimliği hala bir muamma olsa da bazı kripto para kullanıcıları onun varlıktan hala kar elde ettiğini öne sürüyor. Diğerleri milyarderin ilerici ve fütüristik yeniliklere giriştiği bilindiği için Elon Muskın Satoshi Nakamoto olabileceğini ima etti. Musk bu söylentileri henüz çürütmemiş olsa da daha önceki durumlarda Bitcoini övdü ve varlığın çok değerli olduğunu savundu.

200 bin dolarlık Bitcoin zaten gelişen topluluk için çok şey ifade edecek. Diğer şeylerin yanı sıra kurumsal yatırım yoğunlaşacak ve oynaklık önemli ölçüde azalacaktır. Ancak Bitcoin bunu gerçekleştirmek için uzun bir direnç çizgisini aşması gerek. Her şeye rağmen analistler hala bu fiyatın yarısının yani 100 bin dolar seviyesinin  bu yıl kolayca şekilde elde edileceğini söylüyorlar. Zincir üstü göstergeler Bitcoinin 200 bin doları aşacağını ima ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku