Şarkıcı ve söz yazarı Emre Aydın dan ilginç Ethereum yorumu

0 2

Önceden Twitter aracılığıyla Bitcoin hakkında yorum yapan ünlü sanatçı Emre Aydın bugün de Ethereum fiyatında yaşanan artışa istinaden bir tweet paylaşımında bulundu.

Şarkıcı Emre Aydın konuyla ilgili olarak oldukça beğeni toplayan “Ether reyiz diyecek miyiz?” yorumunu yaptı.

Haber yazımı sırasında yüzde 864 oranında artışla 424 dolardan işlem gören Ethereum ile ilgili tweet gönderen Emre Aydına Türkiyedeki kripto para fenomenlerinden biri olan Crypto Kemal “650 dolarda görüşürüz kısmetse” yanıtını gönderdi.

Leo isimli Twitter kullanıcısı ise Emre Aydının daha önce Bitcoin hakkında yaptığı hatalı yorumu hatırlatarak “BTC göçecek tahminin vardı. Ters indikatör olma sonra” şeklinde esprili bir dille cevap verdi.

Bu mesaja karşılık Emre Aydın ise “Sonbaharı bekliyorum gözlerim kapalı…Sonbaharda olmazsa yorum yapmam bir daha” ifadesini kullandı.

Sanatçı 21 Haziran tarihinde Bitcoin hakkında gündem oluşturan BTC fiyatında 2.730 dolarlık dip fiyatın görülebileceğine dair attığı tweeti kısa bir süre sonra sildi.

Emre Aydın 13 Ağustosta ABDnin önde gelen borsalarından Nasdaqtaki çöküş hakkında yaptığı yorumuyla da son zamanlarda kripto para birimleri ve finans piyasaları ile yakından ilgilendiğini gösterdi. “Some kind of monster” adlı bir Twitter kullanıcısı bu mesaja dayanarak  “Konserler başlamayınca ekonomistliğe sardın” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku