Santiment Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Yatırımcısına Seslendi: Bunlara Hazır Olun!

0 283

Kripto para analitik firması Santiment, Ethereum (ETH) ve XRP’nin büyük kazançlar elde ettikten sonra daha fazla yükselip yükselmeyeceğine dair veriler paylaştı.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Ethereum, Mart ayındaki yaklaşık 1.566 dolar’dan bu hafta 2.544 dolar’a yükseldi. Santiment, en son ETH fiyat analizini bu Perşembe günü yayınlayarak, piyasa değerine göre en büyük ikinci varlığın tek bir devasa yükseliş hareketinde 3.000 dolar ‘a yükselme olasılığını değerlendirdi.

Firma, Ethereum adres etkinliğinin istikrarlı bir yükseliş trendi izlediğini belirterek, ETH’nin bazı yükseliş teknik sinyallerini yanıp söndüğünü paylaşıyor.

“Adres etkinliği, son bir yılda net ve güzel bir artış gösteriyor.”

Santiment, Ethereum’da yeni sermaye girişlerinin olduğunu ekliyor.

“Ethereum’a yatırılan dolarların ortalama yaşı, yeni paranın geldiğini ve hareketsiz yatırımların hareket ettiğini açıkça gösteriyor.”

Ancak Santiment, ticaret hacminin özellikle yüksek olmadığını ve ağdaki geliştirme faaliyetlerinin dikkatleri yeterince çekmeye yetmediğini bildirdi.

“Geliştirme faaliyet oranları, benzer şekilde, gerçekten çok güçlü büyüme işaretleri göstermiyor. Yine de Github sunumları, Ethereum’un 2015’teki ilk çıkışından önemli ölçüde daha yüksek. ”

Santiment ayrıca, ETH’nin tamamen düşüş sinyalleri verdiğini de not ederek, son otuz gündeki ortalama trader getirilerinin oldukça yüksek olduğunu ve bunun da varlığın kısa vadede zirveye çıktığının bir işareti olabileceğini belirtti.

Ek olarak, firma, çok yüksek Ethereum işlem ücretlerinin yatırımcıları platformu kullanmaya devam etmekten caydırabileceği konusunda uyarıyor. Önde gelen akıllı sözleşme platformundaki ortalama işlem ücretleri, yılın başında 2 doların altından şu anki değeri yaklaşık 7,40 ABD dolarına yükseldi.

XRP Analizi

Santiment, XRP’ye gelince, Ripple’ın yerel tokenının yalnızca otuz günde yüzde 240 oranında arttıktan sonra soğuma zamanı geldiğini söylüyor.

Firma, trader’ları, XRP’nin dolar karşısındaki grafiğinin yukarı yönlü yörüngesine devam etmeden önce muhtemelen duraklaması gerekeceği konusunda uyarıyor.

”Bu, XRP’nin şu anda aşırı değerli bir bölgede olduğunu ve insanların karlarını masadan kaldırmaları çin yüksek bir teşvik olduğunu gösteriyor. Buradan satın alan biri sadece iflas etmeyi ve batmayı istiyor. ”

Firma, XRP’nin kayıtsız bir menkul kıymet olarak işlem gördüğünü iddia eden ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile açtığı davayı Ripple’ın kazanması durumunda, varlığın yükselişine devam edebileceğini ekliyor.

”XRP ile ilgili tüm belirsizliği ortadan kaldırabildiklerinde, piyasaya yukarı doğru hareket etmeye devam etmesi için başka bir yeşil ışık sağlayacak. O zamana kadar rahatlama zamanı. ”

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku