Santiment e göre, bu 3 altcoin Bitcoin’den daha fazla yükselebilir

0 0

Kripto para birimi analiz firması Santimente göre üç altcoinin kısa vadede Bitcoinden daha fazla yükselme eğilimi gösterdiği görülüyor.

Şirket 7 Temmuzda analiz ettiği kripto para birimleri arasında en “yükseliş” görünümüne sahip kripto para birimi olarak Chainlink’i  (LINK) gösteriyor. LINK Çinin ilk ulusal düzey Blockchain derneği Çinin Blockchain Servis Ağının (BSN) platformun teknolojisini kullandığını açıkladıktan sonra 9 Temmuzda 651 dolara ulaşmıştı.

Öte yandan şirket performansı ile Bitcoini aşacağına inandığı diğer altcoinlerin olduğuna inanıyor. Bunlar Ren (REN) ve Ethereum (ETH).

Şirket her bir varlığın üç günlük ortalamalarını üç metrikte dikkate aldı. Bunlar Daily Effective Addresses NVT Rate ve Volume of Emotion Consumed

Santiment her bir kripto para birimini 0 ila 10 arasında bir derecelendirme sistemi ile ele aldı. 0 düşüş eğilimini gösteriyor. 10 ise yükseliş eğiliminin en uç noktasını gösteriyor. 5 rakamı fiyatın yatay olacağı anlamına gelir.

Yukarıdaki incelemelere dayanarak ETH 6.8 puan ile hafif bir artış eğilimi gösteriyor.

Değerlendirmeden LINK 72 REN 63 ve SNX 45 aldı. SNX skoru nötr olduğu anlamına gelir veya hafif bir düşüş eğilimi gösterebilir.

Şirket bu noktaların hiçbirinin Santimentin uzun vadeli görüşünü yansıtmadığı konusunda uyarıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku