Santiment: Bu 7 Kripto Parada Devasa Boğa Sinyalleri Belirdi!

0 260

Kripto para analitik firması Santiment, Bitcoin (BTC) ve XRP balinalarının hareketlerini araştırıyor ve beş altcoinin yükselişin zirvesinde olduğunu tahmin ediyor.

Firmanın verileri, 10 bin BTC veya daha fazlasına sahip olan Bitcoin balinalarının, keskin bir Bitcoin düzeltmesi esnasında bile hala lider kripto para birimini  biriktirdiğini gösteriyor.

“Çok büyük Bitcoin balina adresleri (10 bin’den fazla BTC’ye sahip), özellikle iki hafta önce tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra, fiyatlar değiştikçe daha da zenginleşmeye ve birikmeye devam ediyor.

5 Nisan’dan bu yana bu adreslere toplamda yaklaşık 90 bin BTC (4,92 milyar dolar) eklendi. ”

Geçtiğimiz iki hafta içinde BTC, 47 bin dolarlık destek seviyesini test ederek yaklaşık yüzde 15 düştü. Bitcoin toparlanmaya ve yeni zirvelere doğru yol almaya devam ediyor.

Zincir üstü analist Ali Martinez, Santiment’in token 1,40 dolar civarında seyrederken XRP balinalarının da aktif olarak daha fazla satın aldığını gösteren verileri paylaştı.

”XRP balinaları satın alma çılgınlığına girdi. Santiment, 23 Nisan’dan bu yana 1 milyon’dan fazla XRP’ye sahip 19 yeni adresin ağa katıldığını ortaya koyuyor.

Daha fazla yukarı yönlü baskı, bu kripto para birimini yeni yılın zirvelerine taşıyabilir. ”

Radarda Olması Gereken 5 Altcoin

Santiment ayrıca, “genel günlük adres etkinliği” eğiliminin arttığı, zincir üzerindeki metriklere dayalı olarak radar altında olabilecek ve toparlanmaya hazır olabilecek beş altcoin’i de açıkladı.

CoinGecko’ya göre tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.797 dolar civarında dolaşan Ethereum, vurgulanan metriğe bakıldığında hala güçlü yükseliş sinyalleri gösteriyor.

Son zamanlarda birçok yeni Ethereum adresi oluşturuldu. analitik firması, varlığın yeni zirvelere ulaşmasını bekliyor.

Santiment’in günlük aktif mevduatlarına göre öne çıkardığı ve faaliyet eğilim çizgilerini ele aldığı diğer bir kripto varlığı Brave Browser’ın Basic Attention Tokenı (BAT).

Santiment ayrıca şu üç altcoin’e de dikkat çekti: merkeziyetsiz  finans’ta bulunan (DeFi)  MAKER (MKR), oyun tokenı Enjin (ENJ) ve sanal gerçeklik projesi Decentraland (MANA).

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku