BCH ve EOS UN KAYIPLARI, BİTCOİN FİYATININ 6,250 DOLARA DÜŞMESİYLE YÜZDE 5 ORANINDA GERİLEDİ

0 3

Geçtiğimiz 24 saat içinde Bitcoin fiyatının yüzde 2sini ABD dolarına karşı kaybetti ve 6300 $ ın altına düşerek 6.250 dolara indi.

BTCnin hacmi son yedi günde 31 milyar dolardan 42 milyar dolara çıkarak yüzde 35ten fazla arttı. Ancak büyük cryptocurrency exchangeleri tarafından kaydedilen hacmin çoğu satış emirlerini temsil ediyor.Bitcoinin fiyatı 15 Ekimden bu yana ilk kez 6300 $ ın altına düştüğü için Bitcoin Cash (BCH) ve EOS dahil olmak üzere büyük dijital varlıkların değeri küçük market cap tokenleri ile birlikte yüzde 5ten fazla düştü.Bazı kripto-para biriminde tüccarlar ve teknik analistler BTCnin fiyatlarındaki ani düşüşün hala büyük destek seviyelerinin üzerinde küçük bir hareket olduğunu ve bu nedenle de kısa vadeli bir eğilimi doğrulamak için henüz çok erken olduğunu belirttiler.

BTC bir talep alanına daldı. Şu an için endişelenecek bir şey yok. Halen altlara odaklanmış ve bu fırsatı  satın almak için kullanıyor ”.Küresel pazarda üçüncü büyük kripto-para değişimi olan OKExin operasyonlarının başı olan Andy Chung tarihsel olarak Bitcoinin kısa vadeli bir ralli öncesinde değer kaybetmeye eğilimli ve hacimde fark edilebilir bir düşüş gösterdiğine vurgu yaptı.2018in sonundan önce Chung BTCnin istikrarının yaklaşık bir yıl boyunca ters yönde olumlu bir harekete yol açabileceğini belirtti.İyi bir fırtınadan önce her zaman sessizlik vardır. Piyasa neredeyse bir yıldır sakinleşti birazdan Bitcoin’e iyi bir şey gelmesini bekleyebiliriz. ”

Eylül ayında Rippleın hacmi 1.8 milyar dolardı. O zamandan bu yana Rippleın günlük işlem hacmi 300 milyon dolar seviyesine düşerken BCHnin hacmi 300 milyon dolar seviyesinin altına düştü.Ethereumun (ETH) yaklaşık 15 milyar dolarlık hacmine kıyasla XRP ve BCH yatırımcılarının alım satım faaliyeti diğer büyük dijital varlıklara göre önemli ölçüde düşük kalmaktadır.Kısa vadede hacim eksikliği nedeniyle BCH ve XRP satış baskısına karşı daha savunmasızdır ve Bitcoin ve Ethereumdan önemli destek seviyelerinin altına düşmüştür.

Daha önce analistler Bitcoinin Ekim ayı sonundan önce düştüğü takdirde BTCnin 6.000 $ lık destek seviyesinin altına düşmediği sürece hızlı bir iyileşmenin mümkün olacağını belirttiler.BTC hacmini 6.200 $ ın üzerinde tutabiliyorsa kısa vadeli bir düzeltici ralli mümkün olacaktır.Ancak BTC ana kripto para ve diğer belirteçlerin zayıf performansından etkilenen 6.000 $ lık düşük bir bölgeye düşersedaha sonra 6.000 dolardan 6100 dolara bir düşüş beklenebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku