Analistlerden Kritik Shiba Inu Yorumu: Hazır Olun!

625
Whale Stats verileri Shiba Inu (SHIB)’nun, Ethereum (ETH) balinalarının favorisi olduğunu ortaya koyuyor. Analistler, SHIB’nin devam eden döngüde boğa koşusunun ikinci ayağını başlatacağını tahmin ediyor.

 

 Santiment, Shiba Inu (SHIB)’yu ”mavi çip” kategorisine aldı!

Whale Stats’ten alınan verilere göre, Shiba Inu, ERC20’deki ilk 1000 Ethereum cüzdanının yüzde 17,4’ünden fazlasını oluşturuyor. Meme tabanlı altcoin, şu anda 23,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile 11. sırada yer alıyor. SHIB topluluğu, SHIB’in Robinhood’da listelenmesi için ve AMC Tiyatroları ve McDonald’s’ta bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmesini sağlamak için ses getiren dilekçe kampanyaları başlattı. AMC Tiyatroları, SHIB topluluğunun talebini kabul etti ve SHIB’nin BitPay aracılığıyla tiyatro zincirleri genelinde ödeme yapmak için kullanılabileceğini duyurdu. AMC CEO’su Adam Aron kısa süre Shiba Inu ödemelerini teyit eden bir tweet attı.

 

 

Analitik firması Santiment kısa süre önce Shiba Inu (SHIB)’dan Ethereum destekli altcoin’ler arasında “mavi çip” olarak bahsetti. Santiment, SHIB’i, Yearn Finance (YFI), Uniswap (UNI), AAVE ve Chainlink’i (LINK) beş mavi çipli ETH altcoin’i olarak listeledi. Kripto para analisti  ”venturefounder,” şu açıklamayı yaptı:
Bir dahaki sefere DOGE ve SHIB’i ATH’lerinde gördüğünüzde, daha dikkatli olun, bu piyasanın aşırı ısındığının ve düşüşün olduğunun bir işaretidir. Bu sefer memecoin tabanlı kripto paraların aslında BTC ve ETH’den önce toplanması ilginç.

Üçlü dip formasyonu SHIB’i yeni ATHY’ye gönderebilir

Shiba Inu (SHIB)’nun kullanım alanı, 500’den fazla işletmenin SHIB’yi bir ödeme şekli olarak kabul etmesiyle zirveye ulaştı. Gizemli yeni bir SHIB balinası, çöküş  sırasında 8.1 milyon dolar değerinde 170 milyar SHIB satın aldı. Balina, SHIB satın almak için ETH kullandı. Analistler, bunu Shiba Inu fiyatı için bir yükseliş işareti olarak görüyor. FXStreet analistleri SHIB fiyatını değerlendirdi ve Shiba Inu’yu 0,000088 dolara taşıyabilecek  üçlü dip formasyonu belirledi.
Shiba Inu
 
Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, SHIB, kahve severleri bir araya getiren, türünün tek örneği bir coin yakma mekanizması tanıttı. Bu ayın başlarında faaliyete geçen Shiba Coffee Company, çeşitli SHIB markalı kahveleri 16,99 dolardan başlayan fiyatlarla satıyor. Müşteriler bu ürünleri SHIB ile satın alma seçeneğine sahip. Şirket, SHIB ile sattığı kahve gelirlerinin yüzde 10’unu yakmaya yönlendiriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku