SafeMoon (SAFEMOON)’da Kritik Gelişme! İşte Analist Beklentisi!

999

SafeMoon CEO’su John Karony, projedeki yeni gelişmeler hakkında paylaştığı yeni güncellemede yeni bir ekibe geçiş yapıldığını duyurdu. SafeMoon’un Blockchain Baş Sorumlusu Thomas Smith, şirketin yeniden yapılandırılması ve V2 lansmanına hazırlanma sürecinin bir parçası olarak yeni bir ekibin başlamasıyla görevden alındı. Eski Blockchain Başkanı Smith, yakın tarihli bir röportajda David Gokhstein’a SafeMoon’u dışarıdan destekleyen ürünler yapacağını söyledi.

SafeMoon, V2 lansmanında ilerleme kaydediyor

SafeMoon’un, V2 lansmanından önce yeniden yapılanma sürecinden geçtiği öğrenildi. CEO John Karony, ekibin ilerlemesinin ayrıntılarını ve Thomas Smith’in yerine yeni üyelerin eklenmesini paylaştı. SafeMoon’un V2 yükseltmesi, ağdaki güvenliği artırması amacıyla yapılıyor. Güncellenmiş sözleşme, e-ticaret ve cüzdan transferleri için vergiyi yüzde 80 oranında azaltmak gibi faydalı özellikler getiriyor. Bunların yanı sıra SafeMoon kullanıcılarının varlıklarının net değeri aynı kalacak. Kripto para biriminin CEO’su John Karony, kullanıcıların net varlıklarının 1000 faktöre bölüneceğini ve toplam değerin aynı kalacağını açıkladı.

SafeMoon’u iki cüzdan arasında aktarmak şu anda yüzde 10 vergiye tabî olmasının yanı sıra yüzde 80’lik bir düşüşle yüzde 2’ye tekabül ediyor. Kullanıcılar, iki tıklamayla V1’den V2’ye ve geçiş için az miktarda BNB ile ücretlerini karşılayabilir. SafeMoon kısa bir süre önce yeni bir ekibin oluşturulmasıyla Blockchain Baş Sorumlusu Thomas Smith’in görev değişikliğini duyurdu. Karony, geçişin ayrıntılarını paylaşarak V2 yükseltmesinin yakın olduğunu, devir işleminin başladığını açıkladı. Geçiş nedeniyle herhangi bir gecikme haberi bulunmuyor. Altcoin’in ekibi bir geri sayıma başladı ve yükseltme şu anda son kontrollerden geçiyor.

Analistler, altcoin’de fiyat artışı bekliyor

Şirketin eski Blockchain Baş Sorumlusu olan Thomas Smith, Gokhstein Media’dan David Gokhstein’a SafeMoon’u dışarıdan desteklemeye devam edeceğini ifade ediyor. Bu ayın başlarında SafeMoon, yılın kripto topluluğu olarak kabul edildi. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, analistler son fiyat eğilimine dayalı olarak SafeMoon’da yükseliş eğiliminde olduklarını belirtiyorlar. Kripto para birimi, son 24 saat içinde en iyi fiyat performansı gösterenlerden birisi oluyor.

YouTube’daki “The Adam Bergman Show”da kripto para analisti olan Adam Bergman da benzer şekilde SafeMoon’da yükseliş eğiliminde olduğunu ifade ediyor. Bergman, merkezi ve düzenlenmiş borsaların ve SafeMoon’un yol haritası ve topluluğunun varlığın fiyatını yükseltmedeki rolüne vurgu yapıyor. Analist ayrıca, Binance Coin, Shiba Inu token ve Crypto.com (CRO)’a benzer şekilde SafeMoon fiyatının patlamasını bekliyor. Altcoin yazım sırasında gün içinde yüzde 3,69 oranında artışla 0,000003089 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku