Sadece 12 bin Bitcoin milyoneriyle bir potansiyel oluşturulabilir mi?

0 0

Bitcoin birçok insan için çok şey ifade ediyor. Bazıları için bir servet deposudur diğerleri için ise yerel ekonomik baskıya karşı korunma aracı.Fakat birçok kimse için para kazanma aracı. Dünyadaki sadece 12.000 Bitcoin milyonerinin varlığı kripto para alanı için halen büyük potansiyelin ve fırsatların olduğu anlamına geliyor.

BTCnin sadece on yaşında olduğunu göz önünde bulundurarak uzun bir yol kat ettiğini söyleyebiliriz. Diğer geleneksel varlık sınıflarının hemen hemen tamamını önemli bir marjla geride bırakan Bitcoin küresel bir para birimi olma potansiyeline sahip.

Şu anda düzenleyici baskı aşırı volatilite ve benimseme eksikliği BTC’yi engelliyor ama zamanla dünya bu yeni teknolojiyi kabul ettiğinde bu faktörlerin dengelenmesi muhtemel.

Analist Willy Woo tekrar çizelgelere bakıyor ve zaman içinde Bitcoin milyonerleri sayısını buluyor. BTCnin yeni para birimi olması durumunda bu rakamın senaryosunu büyük oranda artırıyor.

“İşte şu an 12.000 civarında zaman içinde Bitcoin Milyoner sayısını gösteren grafik bu. Bu gezegende 36 milyon Milyoner var BTCnin yeni para birimi olacağını düşünüyorsanız hala erken günlerdeyiz.”

Grafik yıllar içinde BTC fiyatıyla yakından ilişkili. Daha fazla insanın şu anda varlığı elinde tuttuğunun bir işareti olabilir bu. Bununla birlikte son piyasa dalgası henüz yeni bir fiat akışı olmadan alana giren ve çıkanın aynı para olduğunu gösteriyor.

Bir sonraki ana boğa koşusu başladığında ve FOMO tekrar devreye girdiğinde bu durum değişebilir.

Tradingview.coma göre BTC başka bir günü desteklemeye devam etti. 200 saatlik hareketli ortalamada yaşanan bir düşüş birkaç saat önce fiyatı 8 bin 200 dolara düşürdü. Ancak Bitcoin yazının yazıldığı sırada 8 bin 350 dolar seviyesine ulaşmak için hafifçe toparlanmaya başladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku