RSI analizine göre, BTC hızlı bir yükselişe geçecek

0 11

Yeni bir Göreceli Güç Endeksi (RSI) analizi Bitcoinin yakında daha da düşmenin aksine yükselişe geçeceğini gösteriyor.

Bir varlığın hareketlerinin ciddiyetini gösteren yaygın olarak kullanılan bir teknik gösterge olan Göreceli Güç Endeksi (RSI) bir varlık teknik olarak aşırı alım veya aşırı satım olduğunda ya da nötr olduğunda belirli değerleri yazdırıyor.

Bu analiz Bitcoinin bir haftalık RSInin tarihsel olarak sıçramalar veya hızlı geri dönüşler” geçirdiğini gösteriyor.

Buna göre Bitcoin önümüzdeki haftalarda bir sıçrama yaparak yükselecek.

Benzer sıçramalar 2017 boğa piyasasında birçok kez 2012 boğa piyasasında en az bir kez olmak üzere bu yılın başlarında görüldü. Bu teknik sıçramaların çoğunun son boğa piyasası sırasında gerçekleştiği gerçeği yeniden görülebileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.


Makro analizlere uygunluk

Bir analistin paylaştığı yukarıdaki grafik Bitcoinin makro zaman diliminde yükselişte kaldığını gösteren birçok makro analizle uyum gösteriyor.

Analiz Bitcoinin piyasa döngüsünde tarihsel olarak sıçradığı bir noktada olduğunu gösteriyor. Tabloyu yayınlayan yatırımcı Bitcoinin 2015in ortasında olduğu gibi 20.000 Dolara kadar olan rallinin başladığı yere benzer bir noktada olduğunu öne sürüyor.

“Haftalık BTC: 2015-2020. Azalan trend çizgisinin yeniden test edilmesi. 2015in başarılı bir yeniden testinden sonra BTC Aralık 2017de ATHde % 8.000 arttı. Aptalca bir umut mu?” 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku