Roger Ver’in firmasından Bitcoin Cash atağı

0 0

Roger Ver’in firması Bitcoin Cash vadeli işlemleri başlatmaya hazırlanıyor

Kripto para yatırımcısı Roger Ver tarafından desteklenen şirket olan Bitcoin.com şu anda pazar sermayesiyle dünyanın dördüncü en büyük kripto parası olan bitcoin Cash (BCH) için bir vadeli işlem sözleşmesi başlatmaya hazırlanıyor.

Bitcoin.com’un kripto borsa şefi David Shin Mal Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) ile  borsada BCH türev ürün listeleme görüşmeleri başlattığını söyledi.

Shin “Bu nedenle ABD’de kurumsal yatırımcılar ile işlem görebilecek bir ürüne sahip olacak şekilde düzenlenen CFTC’nin bu borsalardan birinde BCH vadeli işlemlerini listelemeye çalışacağız” ifadesini kullanıyor.

Bu hamle BCHyi “bir yıl içinde” piyasa değeri itibariyle ikinci veya üçüncü en büyük kripto para yapmayı hedefliyor.

Shin “BCH vadeli işlemleri listeleme konusunda CME ile konuşmayı sevdiğini” söylüyor. 2017den bu yana zaten bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri sunan CME Group The Block tarafından en son bildirildiği üzere başka bir bitcoin türev ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku