Robinhood, Shiba Inu (SHIB)'yu Listeleyebilir: Biden Kararnamesi!
Robinhood, Shiba Inu (SHIB)'yu Listeleyebilir: Biden Kararnamesi!

Robinhood CEO’sundan Çarpıcı Shiba Inu Yorumu Geldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Shiba Inu (SHIB), son dönemde birçok projeye imza atarken, topluluğun temel hedeflerden bir tanesi SHIB’in Robinhood’da listelenmesi.

Robinhood CEO’su, açık kapı bıraktı

Robinhood CEO’su Vlad Tenev,  Shiba Inu listelemesi hakkında soru sorulduğunda, platformdaki kripto para sayısını artırmayı planladığını bir kez daha doğruladı. Tenev, özellikle SHIB’den bahsetmedi, ancak şirketin yeni coin’leri listelemesi için talep olduğunu dile getirdi. Bu da yöneticinin SHIB için açık kapı bıraktığı anlamına gelebilir. Robinhood, yedi adet kripto parayı bünyesinde bulunduruyor. Robinhood yöneticisi, şirketin kayıt dışı menkul kıymetleri listelememek için düzenleyicilerle görüşmeler yaptığını söylüyor. SEC’in belirlediği kuralların önemine dikkat çeken CEO, ”platformda sahip olduğumuz paralar konusunda kendimizi çok güvende hissediyoruz.” ifadesini kullandı.
KriptoArena tarafından bildirildiği üzere, Shiba Inu bu ayın başlarında Robinhood listeleme söylentileri üzerine kyaklaşık yüzde 8 artış kaydetti. Yatırımcılar ayrıca, çevrimiçi aracı kurumun ne zaman kârlı hale geleceğini ve şirketin halka arzından bu yana hissedar değerini artırmak için hangi adımların atıldığını merak ediyor. 2021’in dördüncü çeyreğinde, Robinhood’un kripto para birimi ile ilgili işlem geliri, şirketin toplam işlem bazlı gelirininyüzde 18,18’ini oluşturdu. Bu oran, yüzde 6 düşüşle 48 milyon dolara geriledi. Bloomberg analisti Julie Chariell, düşüşü şirketin Shiba Inu’yu listeleme konusundaki isteksizliğine bağlıyor. Robinhood hisseleri zirvelerinden yüzde 84 düştü, bu da GameStop ve AMC gibi meme hisse senetlerine kıyasla daha da büyük bir düşüş. Şirket Temmuz ayı sonlarında halka açıldı. 423 milyon dolarlık net zarar açıkladıktan sonra, Robinhood şimdi 2023’te kâra geçmeyi umuyor.

Robinhood yöneticisinden Shiba Inu açıklaması:  önceliğimiz güvenlik!

Kriptoarena.com tarafından daha önce bildirdiğimiz gibi, Robinhood COO’su Christine Brown, Shiba Inu (SHIB) topluluğunu övmüştü, ancak platformun yeni kripto paraları listelerken, güvenlik unsurunun, “kısa vadeli kazanç”  kaygısından daha önemli olduğunu söyledi. Robibhood yöneticisi Brown, 10 Kasım’da YouTube’da canlı yayınlanan bir kripto para programında çarpıcı yorumlar yaptı. Shiba Inu (SHIB) hakkında ne düşündüğü sorulduğunda, Brown: “En sevdiğim şeylerden biri, bu kripto paraların etrafındaki topluluğun bizimle gerçekten etkileşime girdiğini ve ne istediklerini bize bildirdiğini görmek.” ifadesini kullandı.  Ancak Brown, Robinhood’un Shiba Inu’yu listeleyip listelemeyeceğine karar verecek yetkili kişi değil. SHIB, şu anda 30 milyar dolarlık piyasa değeri ile 11. en büyük kripto para birimi konumunda.
Shiba Inu topluluğu, Robinhood’u SHIB’yi listelemeye ikna etmek için geniş çaplı bir kampanya başlattı. Bu yönde oluşturulan dilekçe yarım milyondan fazla imza aldı. Brown, Robinhood’un kripto paraları listelerken ödün vermeyeceği en önemli unsurun güvenlikli  olduğunu belirtti ve şunları ekledi:
Stratejimiz, şu anda mümkün olduğu kadar çok varlığı listelemek için yarışan diğer birçok platformdan farklı. Kısa vadede kazanç elde etmek, müşterilerimizin güvenliğinden daha önemli değil.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Robinhood CEO’sundan Çarpıcı Shiba Inu Yorumu Geldi!