Robinhood CEO’sundan Çarpıcı Dogecoin Yorumu: Neden Olmasın!

1.090
Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, Dogecoin (DOGE)’in yaratıcısının Elon Musk’ı Twitter’ı tamamen alma girişimi nedeniyle eleştirmesinden sadece birkaç saat sonra DOGE’nin nasıl internetin gelecekteki para birimi haline gelebileceğini Twitter’da açıkladı.

Robinhood CEO’su: Dogecoin, internetin gelecekteki para birimi olabilir. Ancak..!

Robinhood CEO’su Vladimir Tenev Perşembe öğleden sonra Dogecoin’in nasıl “internetin gelecekteki para birimi” haline gelebileceğini açıkladı. Tenev, yaklaşık 200 bin takipçisine 12 gönderiden oluşan bir başlıkta, DOGE’yi internetteki günlük ödemeler ve işlemler için kullanılabilir bir varlığa dönüştürmek için hangi adımların atılması gerektiğini özetledi. Tenev, İşlem başına yaklaşık 0.003 dolar olan Dogecoin’in işlem ücretlerinin, meme altcoin’i uygun bir e-nakit öncüsü yapmak için zaten yeterince düşük olduğuna dikkat çekti. Ancak, yönetici Dogecoin’in blok boyutunun ve blok süresinin, altcoin’in yaygın olarak benimsenmesi için iyileştirilmesi gereken temel alanlar olduğuna inanıyor.

Dogecoin şu anda 1MB blok boyutuna ve 1 dakikalık blok süresine sahip, bu da Dogecoin’in toplam veriminin saniyede yaklaşık 40 işlem (TPS) olduğu anlamına geliyor. Karşılaştırıldığında, VISA ağı yaklaşık 65 bin TPS’lik bir verime sahip. Bu, DOGE’nin VISA ile eşit olmak için toplam verimini yaklaşık 1.625 kat artırması gerektiği anlamına geliyor. Tenev, bunun kolaylıkla çözülebileceğini ve DOGE’nin blok boyutu sınırını 1MB’den 1GB’a ve sonunda 10GB’a çıkararak çözülebileceğini söylüyor.

DOGE yaratıcısı, Elon Musk’ı eleştirdi

Tenev, konuyu Dogecoin geliştiricilerine her şeyden önce blok boyutu sınırını artırmaya odaklanmaya çağıran bir mesajla bitirdi. Tenev’in iletisi, Dogecoin yaratıcısı Jackson Palmer’ın Elon Musk‘ın Twitter’ı ele geçirme planını hedef almasından sadece üç saat sonra yayınlandı. Palmer, paylaştığı bir tweette, “Dünyanın en zengin adamı en büyük kamu sosyal medya platformlarından birini ele geçirmeye çalışıyor. Bu, özgürlük ilkesine aykırı. ” ifadelerini kullandı.

Kanada'dan Dogecoin ve SHIB'e Müjde! İşte Ayrıntılar
 

Palmer, Musk’ı eleştirmek söz konusu olduğunda lafını sakınmıyor. Geçen yılın Mayıs ayının ortalarında Palmer, Musk’ı “dolandırıcı” olarak nitelendirdi ve milyarderin Saturday Night Live’daki viral performansının “aldatıcı” olduğunu iddia etti. Dogecoin’in fiyatı, bu son olaylardan nispeten etkilenmedi. DOGE, son yedi gün içinde 0.14 ve 0.15 dolar arasında yatay seyretti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cointelegraph.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku