Ripple yeni bir bölge ofisi kurdu…

0 1

Blockchain tabanlı ödeme firmasının “yenilikçi düzenlemeleri” için yeri seçtiği bildiriliyor. DIFC web sitesi özel ekonomik bölgenin Orta Doğu Afrika ve Güney Asyada 2.500den fazla şirkete “kanıtlanmış bir yargı sistemine” sahip “bağımsız bir düzenleyici” olarak hizmet verdiğini belirtti.

Ripple genel müdürü Navin Gupta “Ripple MENA [Orta Doğu ve Kuzey Afrika] bölgesinde zaten önemli bir müşteri tabanına sahip ve müşterilerimizle aynı yerde bulunma fırsatı DIFCyi doğal bir seçim haline getirdi. Bölge ofisimiz blok zinciri tabanlı çözümlerimizi tanıtmak ve bölgedeki daha fazla finansal kurumla bağlarımızı derinleştirmek için bir sıçrama tahtası görevi görecek” dedi…

CEO Brad Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen şirketin San Franciscodaki genel merkezinin yasal düzenlemeler açısından Amerika Birleşik Devletlerininkinden daha net olan bir ülkeye taşınmasından bahsetti.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli DIFC Ripple gibi blockchain firmalarına en az 50 yıl boyunca kurumsal gelir ve kar üzerinden vergi almadığı iddia ediliyor. Finans merkezine ek olarak BAEnin en büyük serbest bölgesi olan Dubai Çoklu Emtia Merkezi Ocak ayında yeni bir kripto vadisi başlatmayı planladığını duyurdu.

Rippleın hareketi 2020deki Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) ile karşılaştırıldığında XRP tokeninin artan volatilitesinin ortasında geliyor. 5 Kasımda yayınlanan 2020 Q3 XRP Piyasaları Raporuna göre XRPnin Q3 üzerindeki oynaklığı BTCden daha yüksekti. ve ETH Q2 ve Q1e göre oynaklıkta bir artışı temsil ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku