Ripple yatırımcısı… Bu kritik haber sizin için

0 1

XRP tabanlı ürünler geliştiren büyük bir kripto para birimi şirketi olan Ripple yeni ticari markalar üzerinde aktif olarak hak talep etmeye devam ediyor.

USPTO web sitesinde kamuya açık verilere göre şirket geçen ay Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Bürosuna (USPTO) dört ticari marka başvurusunda bulundu.

Şirket Rippleın en son ticari marka başvurusunun 19 Ağustosta yapıldığını söyledi. “Ripple Impact” adlı yeni ticari marka bağış toplama faaliyetleri ve sermaye geliştirme finansmanı dahil olmak üzere hayır kurumu hizmetleri kategorilerini kapsamayı amaçlıyor.

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ağustosta Ripple Ripple Impact Ripple X ve Ripplex gibi ticari markalar da dahil olmak üzere üç ticari marka başvurusu daha yaptı. Uygulamaların açıklamalarına göre üç ticari marka da elektronik ödeme hizmetlerine ve fiat para birimlerinde parasal hediyelere atıfta bulunuyor…

Kamuya açık verilere göre dört ticari markanın tümü yayınlandığı sırada USPTO tarafından incelenmeyi bekliyor.

Ripple bu yılın başlarında On-Demand Liquidity veya ODL olarak bilinen amiral gemisi ödeme ürünü için bir dizi ticari marka başvurusunda bulundu. Kamu kayıtlarına göre başvurular kurum tarafından kabul edildi ve bir kontrol görevlisine atandı.

Ripple’ın USPTO’daki ticari marka başvuruları ayrıca “PayID” adlı bir varlığı da içeriyor. Ripple Haziran 2020de bu ticari markaya atıfta bulunan iki başvuruda bulundu. Patentin adı yakın zamanda Avustralyadaki bir bankacılık konsorsiyumu tarafından açılan bir yasal davaya konu oldu.

Şirketin Avustralyanın bankalararası ödeme ağının “Pay ID” olarak da adlandırılan markasını kullandığı iddia edildiği için Ripple şu anda bir fikri mülkiyet ihlali davasıyla karşı karşıya.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku