Ripple yarım dolara yol alabilecek mi?

0 0

2019 yılının ikinci çeyreğinde 251.51 milyon dolarlık XRP satışı yaptıktan sonra Ripple 2019 yılının 3. çeyreğinde satışları yüzde 73.66 düşüşle 66.24 milyon dolara indirdi. Şirket XRP satış oranının Bitcoindeki (BTC) enflasyon oranına benzer olduğunu ve Ethereum ve Litecoinden daha düşük olduğunu belirtti.

Ripple dünyanın en büyük üçüncü finansal hizmetler teknolojisi şirketi olan Finastra ile bağlantı kurdu. Bu ortaklık her iki şirketin de mevcut müşterilerine fayda sağlayacak. Bu olumlu gelişmeler XRP fiyatlarını artıracak mı? Yukarıya doğru harekete başlamak için hazır mı? Grafiği analiz edelim.

XRP / USD kuru 20 haftalık EMAnın üzerinde kırıldı ancak bunun üzerinde devam etmenin zor olduğu düşünülüyor. Bununla birlikte son üç haftadır yeşilde kaldı; bu olumlu bir işaret. 20 haftalık EMA ve RSI orta noktanın hemen altında yer alıyor. Bu durum satıcıların tutuşlarını kaybettiğini gösteriyor.

20 haftalık EMAnın üstünde inen üçgenin aşağı yönlü çizgisine doğru bir hareket mümkün. Bu dikkat edilmesi gereken önemli bir seviye. Çünkü boğalar onu ölçeklendirebilirse düşüş eğilimi geçersiz hale gelecek. Bir düşme düzeninin başarısızlığı bir yükseliş işareti. Bu nedenle eğer çift aşağı yönlü trend çizgisinin üzerinde devam ederse yeni bir yükseliş eğilimi olası.

Uzun vadeli yatırımcılar düşüş trendi çizgisinin üzerinde kapanışta alım yapabilir ve stop kaybını düşük seviyenin hemen altında tutabilir. Hedef 077040 Dolar ve 05050 Dolar ve 05650 Dolar arası ara dirençler olan bir hamle şeklinde.

Eğer kur şu anki seviyeden aşağı inerse ve 0.22 doların altına düşerse görüşümüz geçersiz olacak. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku