Bitcoin SV eski günlerini arıyor

0 0

Bitcoin SV (BSV) destekçisi Craig Wrightın ifadeleri nedeniyle haberlerde yer almaya devam ediyor. Bununla birlikte tweet hacmiyle ölçülen altcoine olan ilgi Mayıstaki zirveden düştü. Grafiğine bakalım ve herhangi bir dip oluşumunu tespit edip etmediğimize bakalım.

BSV / USD kuru son üç haftadır 80 dolar destek seviyesini koruyor. 80 dolar bu desteğe daha yakın alımlar yaptığını gösteren olumlu bir işaret. Artış yönünde toparlanma ralli önceki desteğe ulaşabilir ve 107 dolarda dürenç oluşabilir. Ayıların bu seviyede güçlü bir savunma başlatması bekleniyor.

Fiyat 107 dolardan düşerse ayılar yine 80 doalrın altına fiyatı düşürmeye çalışacak. Ayılar başarılı olursa fiyatın 6666 dolara düşmesi mümkün.

Tersine eğer boğalar fiyatı 107 dolara yükseltir ve devam ettirirse kur önce 138 dolar seviyelerinde toparlanacak ve 18896 dolara kadar fiyatı taşıyabilecek. Bir işlem yapmadan önce kurun 107 doların üzerinde kalmasını bekleyeceğiz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku