Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Uzun Vadede Yükseliş Devam Edecek mi?

44

Ripple (XRP) fiyatı, bu haftanın başlarındaki satıştan bu yana bir miktar ivme kazandı. Sınır ötesi para transferi tokenı, değerinin önemli bir miktarını kaybetti ve böylelikle düşüş noktası 0,6 dolardan 0,52 dolara yükseldi. Kripto para piyasasında yüzde 10’dan fazla düşüş şaşırtıcı değil, ancak başka bir sektörde de bu orandaki bir düşüş daha büyük bir türbülansa neden olabilir.

XRP fiyatı ivme kazanıyor

Ripple fiyatı bu hafta tüm zemini kazanmış gibi görünüyor, bu da uluslararası para transferinin haftayı yeşilde kapatacağını gösteriyor. An itibariyle, Ripple 0,60 dolardan işlem görüyor ve yakın vadede 0,6 doların üzerinde işlem yapmayı dört gözle bekliyor. Yatırımcılar önümüzdeki seanslarda fiyatların daha yüksek seviyelere ulaşacağı konusunda spekülasyon yaparken, birkaç satın alma sinyali XRP boğalarını tetikte tutuyor. İlk olarak, 0,6 doların üzerine çıkmak ve yükselişi devam ettirmek, piyasanın istikrarını tespit etmek için mükemmel bir destek olacaktır.


İkincisi, Ripple, bir aylık azalan trend çizgisinin üzerinde marjinal bir şekilde işlem görüyor ve bu da en önemli engellerden birinin yoldan çıktığını gösteriyor. 50 Basit Hareketli Ortalamanın (SMA) hemen yukarı yönlü olduğunu ve boğaların bacağını 0,7 dolara uzatması için aşağı inmesi gerektiğini unutmayın.

Teknik analiz

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) göstergesi, 12 günlük EMA 26 günlük EMA’nın üzerine çıktığından açık bir şekilde yükseliş gösteriyor. MACD ortalama çizgiye yaklaştıkça, Ripple (XRP)’ın yükseliş trendini sürdürme olasılığı inanılmaz derecede artıyor.

Benzer şekilde, Göreceli Güç Endeksi (RSI), boğaların üstün olduğunu doğrular. Bu teknik araç, bir varlığın trendini takip eder ve gücünü hesaplar. Aşırı satım bölgesinden orta hatta keskin bir hareket, Ripple boğalarının tutuşunun daha sağlam olduğunu gösteriyor. RSI, aşırı alım bölgesinde aynı ivmeyle devam ederse, Ripple çok sayıda inatçı engeli kaldırarak 1 dolara doğru ilerleyecek. SEC ve Ripple davasındaki son gelişmeler incelendiğinde, bireysel sanıkları temsil eden Ripple avukatlarının devam eden davanın reddini talep eden bir savunma sunduğu görüldü. SEC davasının seyri de uzun vadede fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alacak.

Ripple gün içi seviyeleri

Fiyat: 0,60 dolar

Trend: Boğa

Volatilite: Düşük

Direnç: 50 SMA ve 0.7 dolar

Destek: 0,56 ve 0,52 dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku