Bitcoin ve Polkadot Fiyat Tahmini: Kritik Seviyeler ve Teknik Analiz!

50

Kripto para piyasasında, haftanın başlarında yaşanan düşüşün ardından başlayan toparlanma yavaşladı. Kripto paralar bir anda ivme kazanmaya başladıkça, yatırımcılar arasında toparlanma umudu doğdu. Bitcoin (BTC) 32 bin doların üzerine çıktı, ancak 33 bin dolardaki engeli kıramadı. Öte yandan, Ethereum (ETH) 1.700 dolara yakın seviyelerden toparlandı ve şu anda 2 bin doların biraz üzerine yerleşti. Sınır ötesi para transferi tokeni XRP, fiyatı 0,7 ve 1 dolar’a çıkarmadan önce 0,52 dolar’dan bariyeri 0,6 dolar’a yükseltti.

Bitcoin fiyat analizi

Bitcoin, 32 bin dolardan sağlam bir destek sağladıktan sonra, 33 bin  dolarda sert bir engelle karşılaştı. Kısa vadeli teknik göstergeler, lider kripto para biriminin boğaların elinde olduğunu gösteriyor. Ayrıca, 100 Basit Hareketli Ortalama’daki engelin üstesinden gelmesi (SMA0, boğalar önümüzdeki seanslarda 34 bin dolara yükselmeye odaklandığından daha fazla satın alma siparişini tetiklemiş gibi görünüyor.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) göstergesi yükseliş eğilimi, devam eden yükseliş trendini doğruluyor. Yakın zamanda ortaya çıkan satın al sinyaline ek olarak, MACD ortalama çizginin üzerine çıkarak yükseliş görünümüne güven kattı. Bu nedenle, Bitcoin 33 bin doların üzerinde bir zemin kazanabilir ve belki günü 34 bin doların üzerinde kapatabilir.

Polkadot fiyat analizi

Bitcoin, ivme kazanmışken, altcoin’ler de yeşil renkte, yükseliş eğiliminde. Polkadot (DOT), 20 doların üzerine çıkmayı hedefleyen kazançlar için potansiyel olarak büyük bir ralliye başladı. Yükseliş görünümü, token 10.5 dolara düştükten sonra geliyor. Boğalar 13 doların üzerinde zemin kazanıyor ve somut bir  toparlanma sürüyor. Sonuç olarak, yükseliş görünümü, düşen bir kama deseni ile desteklendi. Trader’lar, trend düzeltmesini tanımlamak ve özellikle önemli bir fiyat düşüşünden sonra varlığın zemin kazanma geçerliliğini tespit etmek için bu modeli kullanır.

Bitcoin (BTC)’de olduğu gibi, üst trend çizgisinin üzerinde gerçek bir kırılma, kırılmayı doğrular. Hacimdeki bir artış genellikle buna eşlik eder. Polkadot’a gelince, yükseliş trendi, yükseliş aşamasını kırılma noktasından yüzde 63 uzattıktan sonra 20 doların üzerine çıkabilir. MACD ayrıca dört saatlik grafikte Polkadot’u satın almak için bir çağrı sunarak yükseliş söylemini güçlendirdi. Bu arada, boğaların gücü, RSI’nin aşırı satım alanından orta çizginin üstüne hareketiyle vurgulanıyor. Fiyat hareketi Bitcoin (BTC)’in bir sonraki hareketi tarafından da etkilenebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku