Ripple (XRP) de bu seviyelere dikkat

0 1

Eğer boğalar XRP fiyatını 0.26 dolar direnç bölgesinin üstünde tutamazlarsa piyasanın ayıların kontrolü altında olması ihtimali bulunuyor.
Ripple’ın kripto para birimi 14 Ağustos’taki güçlü düşüşün ardından 0.25 dolarlık destek bölgesinin üzerinde güçlenmeye devam etmiş durumda. Fiyat düzeltildi ancak 0.26 dolar direnç bölgesinde satış baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Bununla birlikte eğer boğalar XRP fiyatını 0.26 dolar direnç bölgesinin üstünde tutamazlarsa piyasanın ayıların kontrolü altında olması ihtimali söz konusu. Başka bir deyişle eğer ayılar 024 dolar veya 025 dolarlık destek bölgesini kırarsa Rippleın 021 dolarlık destek bölgesinin en altına düşmesi olası. Eğer bunun tersi gerçekleşirse 0.25 dolar bölgesinde bir toparlanma fiyatı bir önceki 0.30 dolarlık direnç bölgesi seviyesine ulaşmaya zorlayacak.

Düşük trend çizgisinde ayılar düşük trend çizgisini kırarsa fiyat 1.272 Fibonacci genişleme seviyesine düşecek. Bununla birlikte eğer boğalar üst trend çizgisini kırarsa XRP yukarı doğru harekete geçecek Göreceli Güç Endeksi Endeksi 14. seviye olan 37’yi gösteriyor. Bu da XRP’nin aşırı satım bölgesine yaklaştığını gösteriyor.

Fibonacci göstergei Rippleın aşağı doğru hareket etmeye devam edebileceğini gösterir. Pazarın düşmesi ve 1.272 Fib uzatma seviyesine ulaşması bekleniyor. Başka bir deyişle XRP / USD kuru 022 dolar destek alanına düşecek gibi görünüyor. RSI göstergesi ve üssel hareketli ortalamalar Ripple fiyatının aşağı yönlü hareketine işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku