Popüler altcoinde yükseliş beklentisi

0 7

IOTA / USD kuruna bakıldığında karışık bir tepki verildiği görülüyor. Kritik direnç seviyesi 0.237 dolar ve destek seviyesi ise 0.2329 dolar şeklinde.

IOTA yukarıdaki aralıkta fiyat hareketliliğini sürdürüyor.  Ancak öğleden itibaren başlayarak bir yukarı yönlü düzeltmeyi yansıtan eğilim çizgisi oluşturmuş durumda. Paritenin fiyatı 0.2345 dolardan 0.2383 dolarlık mevcut fiyata çıktı. 

Bu fiyat son 24 saatte yaklaşık yüzde 159luk bir artış kazancı anlamına geliyor. Ek olarak parite fiyatının direnç seviyesini 0237 dolar seviyesine düşürdüğü ve bu da olumlu bir işaret verdiğinde güçlü bir yükseliş hareketi görüleceği anlamına geliyor. Dolayısıyla alıcılar ivme kazanıyor bu nedenle alım baskısında bir artış olması muhtemel.

IOTA’da bir boğa koşusunun yaşanma ihtimali var. Hareketli ortalamalar düşüş işareti sinyalinden yükseliş işareti göstermeye başladı. RSI da ortalamanın üstünde ve yükseliş eğilimi gösteren olumlu bölgeye işaret ediyor. 02460 ABD dolarına yakın bir yukarı yönlü yükseliş bekleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku