Ripple, PayPal ve Twitter, adil seçimler için çağrıda bulunan koalisyona katıldı

0 2

Blockchain tabanlı ödeme firması Ripple Amerika Birleşik Devletlerinde adil oylamaya erişim sağlamak için çalışan partizan olmayan bir şirketler grubuna katıldı.

Rippledan 2 Kasımda yayınlanan bir tweete göre CEO Brad Garlinghouse üyelerin çalışanlarını teşvik etmenin yanı sıra “güvenli sağlıklı ve güvenilir seçimleri” desteklediğini belirten bir kuruluş olan Civic Allianceta Twitter CEOsu Jack Dorsey ve PayPal CEOsu Dan Schulmana katıldı.

Ripple “Oy vermenin güvenli ve herkes için her yerde erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz” dedi. “İşte bu yüzden Ripple # ForDemocracyde% 100.”

Yayınlandığı sırada 5 milyondan fazla çalışana ulaşan 936 üyesi olan Civic Alliance içinde yaklaşık 619 şirketin bir alt kümesi çalışanların yüzde 100ünü ücretli izinli veya esnek çalışma programları ile oy kullanmaya teşvik ettiğini iddia ediyor. Rippleın San Francisco ofislerinde yaklaşık 548 çalışanı var.

Grubun şirketleri oylamaya güvenli erişim sağlamaya eyalet ve yerel seçim yetkililerini onaylı sonuçlar için güvenilir kaynak olarak tanımaya ve “yetkililer her oylamayı saydığından sabrı teşvik etmeye” çağırdığı bildiriliyor.

“Şirketlerimizin her biri benzersizdir. Yine de bu partizan olmayan değerlerle birleşiyoruz: Her Amerikalının demokrasimizde bir sesi vardır. Oylama güvenli ve herkes için erişilebilir olmalıdır. Seçimler adil ve şeffaf olmalıdır.”

Amerika Birleşik Devletlerindeki 2020 Seçimi 3 Kasım Salı günü yapılacak. Kimin oy kullanmaya uygun olduğunun belirlenmesi şu anda ABDde partizan bir mesele gibi görünüyor ve Cumhuriyetçi Ulusal Komite 40tan fazla davaya dahil oluyor ve bunların çoğu oylamaya erişimi teşvik etmek yerine kısıtlamak.

Seçim Gününde açılan ilk anketlere 12 saatten daha kısa bir süre kala birçok Bitcoin kullanıcısı Demokratik veya Cumhuriyetçi zaferden bağımsız olarak iyimser. Grayscale CEOsu Barry Silbert sonunda Trump veya Biden olsun Bitcoinin Federal Rezervteki daha fazla “brrr” nedeniyle kazanacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku