RİPPLE KÜKREMEYE BAŞLADI, KRİPTO PİYASASI YEŞİL RENKTE

0 3

Perşembe 20 Eylül günü: Hemen hemen tüm büyük market kripto para birimleri yeşil renge geçti.Bu durum bugün içinde geçerli.Gecelik bir hafta sonra Bitcoin (BTC) dün gece $ 6400 seviyesini geçti hafif bir düzeltme yapmadan önce 6.450 $ a kadar yükseldi ve ardından 6410 $ lık mevcut işlem fiyatını kapatmak için yana doğru işlem gördü. Bitcoin Fiyat Endeksine göre Bitcoinin 24 saatlik büyümesi yüzde 18 seviyesindedir.Haftada en yüksek maaş yüzde 11 civarında ancak aylık grafiğinde yüzde 12 düştü.Bu hafta başlarında bir fiyat artışı gerçekleştirdikten sonra Ethereum (ETH) birkaç günlük tedrici toparlanma kaydetti ve gün başına% 2.6 oranında yükseldi.Altkoin yine de hafta içi yüksekliğinin 225 civarında koruyor. Haftalık grafikte Ethereum aylık% 16 oranında artarak aylık% 29.15 seviyesine geldi.CoinMetetCapteki en büyük 3. hacme sahip olan Ripple (XRP)  Dalgalanma Fiyat Endeksine göre günde 0.33 $ seviyesinde işlem görmesi için 15.3 puanlık bir artış kaydederek diğer paralar karşısında yükseldi.Ripple’in en büyük uyarlaması 18 Eylül’de başladı ve birkaç gün konsolidasyonun ardından varlık bugün ikinci büyük artışını gösterdi.

Bu haftaki varlık için yapılan boğa haberleri şirketin “bir ay gibi kısa bir süre içinde” piyasaya sürülebilecek olan likidite çözümü xRapidin lansmanına yönelik girişimlerde bulunduğuna dair ipuçları içeriyor.Dün ilk on ABD bankası arasında yer alan PNC müşterileri için uluslararası ödemeleri işlemek için RippleNeti kullanacağını açıkladı.CoinMarketCapteki diğer ilk on Koin hepsi yeşil EOS (EOS) ile 5. sırada yer alırkenik güçlü kazanımlar ile 580 $ ve Cardano (ADA) ile% 5.8 artarak daha da büyüyerek. 008den işlem görüyor.10uncu sırada yer alan anonimlik odaklı alt Monero (XMR)% 3.67lik bir artışla 112.31 $ seviyesinde ve Stellar (XLM)% 33 artarak 0.21 $ seviyesinde işlem görüyor.

En yüksek yirmi para arasında sadece NEM (XEM) ile günde% 1.12 düştü.Tron (TRX) günün en güçlü digital paraso olmuş durumda.Yüzde 555 artarak 0.022 dolar. düzeyine geldi.Diğer kazançlar yüzde 25-4 aralığındadır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku