Ripple için uçuş zamanı geldi mi?

0 0

Kripto para dünyası uzun zamandır Ripple’ın XRP’sinin uçuşa geçmesini bekliyor. Bu yüzden bazı yatırımcılar hayal kırıklığına uğrayıp satış yaparken diğerleri sabırla bekliyor ve XRPnin direncini kırdığı noktayı anlamaya çalışıyor.

Patrick Corsino tüm zamanlardaki Ripple fiyat kanalını analiz ettiği ilginç bir video yayınladı ve şu açıklamalarda bulundu: Tarih boyunca en sonuncusu olan iki temas noktası olduğunu görüyoruz. 020 dolar civarında bir sonraki temas noktasına ulaşılırsa en yakın dönem için son dip olabilir. Kim bilir – belki XRP 10 dolara çıkarılabilir? Boğa koşusu XRP’yi 2019 sonundan önce 1 dolara ulaştırabilir.

Peki XRP bir patlamaya hazırlanırken HueFin News tarafından değerlendirildiğinde en yakın haftalarda böyle bir hamlenin XRP’de gerçekleşmeyeceği ifade ediliyor. XRP hala düşüş yönünde. Pozisyonu 0.25 dolar civarında tutmaya devam etme olasılığı çok yüksek.

Ripple fiyatı yükselmeye devam ederken dünkü toparlanma da devam ediyor. Ancak piyasa ayıları hala XRP fiyatını 026 $ dan fazla bir değerde tutmamaya devam ediyor. Dün XRP 0.25 $ lık temel destek seviyesinin etrafında durmaya devam etti. İkincisi XRP bir “baş ve omuz” modelini izledikten sonra 0.2559 $ civarında sabit bir düşüş gördü.

Düşüşle birlikte XRP fiyatlarında % 1.62 oranında bir kayıp görüldü ve orada destek buldu. Hafif bir toparlanma ile XRP günün kapanış fiyatını 0.2562 $ olarak gördü. Neyse ki Ripple şu anda yükseliyor ve 026 $ civarında fiyat engellerini aşmaya çalışırken 025772 dolar seviyesinde bulunuyor.

MACD yükseliş bölgesinde ve düşüş eğilimi gösteriyor. RSI 50nin üstünde olup hiçbir ekstremite göstermiyor. Özellikle kısa vadeli SMA çizgisi yükseliş momentumuna işaret eden uzun vadeli SMA çizgisinin üzerinde yer alıyor. Ripple fiyatı 0.2581 $ 0.26 $ ve 0.262 $’lık değerlerde direnç gösterebilir. Destek seviyeleri ise 0.253 $ 0.2508 $ ve 0.248 $.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku