Ripple için teknik göstergeler ne diyor?

0 0

XRP / USD kuru art arda dört günlük düşüşün ardından 0.2532 $ fiyat seviyesinde işlem görüyor. Panik satışlara yol açabilecek ve fiyatı 0.22 dolara çıkarabilecek durumda. Bu nedenle XRP’nin destek bölgesini kaybetme riski çok yüksek.

Mevcut fiyatın altında ilk destek seviyesi 0.238 dolar ardından ikinci destek seviyesi 0.22 dolar ve üçüncü seviye 0.192 dolar şeklinde.

Mevcut fiyatın üstünde ilk direnç seviyesi 0.256 dolar ikincisi 0.258 dolar ve üçüncü seviye 0.267 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Günlük grafikteki MACD hafif bir yükseliş profili gösteriyor ancak çizgiler arasındaki açıklığı kaybediyor ve düşüş eğilimi gösteriyor. XRP / USD kuru kısa vadede kırılgan bir yapı gösteriyor.

Günlük grafikteki DMI zaman içinde yavaş ama istikrarlı bir şekilde gücünü kaybettiğini gösteriyor. Öte yandan boğalar zıt yolu çiziyor ve yavaş ama istikrarlı bir şekilde güçleniyor. Bu gösterge bize analizin geri kalanında farklı bir sinyal veriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku