Ripple için bu sinyaller ne anlama geliyor?

0 0

Ripple XRP fiyat hareketi bir düzeltme sürecinden geçiyor ve durum büyüme planlarına ve diğer istikrar çabalarına rağmen Ripple’a kesinlikle yardımcı olmuyor.

Analistler ayrıca 12 Eylül 2019’dan bu yana fiyatların bugüne kadar az bir düşüş eğilimi göstermesinden bu yana Ripple XRP fiyat hareketinde bulunuyor.
Ripple XRP fiyatı 025 dolar ile 026 dolar arasında kalırken dalgalanma gösteriyor. Küçük bir düşüşten elde edilen fiyat 025 dolar olarak geri döndü. Ripple direnç seviyesinden 026 dolara ulaşamadı.

Ripple’nin fiyatı hala hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Daha sonra hareketli ortalamalar direnç noktaları gibi davranıyor. 12 Eylüle kadar 50 basit hareketli ortalama 0.2570 dolar seviyesinde direnç oluşturacak şekilde sıralanıyor. Piyasa belirsiz ve alım veya satım sinyali vermiyor.

Cannon 0.25 – 1.5 dolarlık beklenen aralığın yalnızca uzun vadede açıkça görüldüğünü çünkü mevcut eylemin 2017de yaşananlara benzer olduğunu ifade ediyor.

Ancak Ripple XRP 14 Eylül’deki ani kazanımlara rağmen 0.2623 dolar seviyesinde.

Son belirsizlik göz önüne alındığında Ripple XRP herhangi bir yöne sallanabilir bu nedenle dikkatli olunması öneriliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku