Ripple den Brezilya Merkez Bankası ile gizli görüşme

0 0

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse da dahil olmak üzere Ripple yöneticilerinin geçen hafta Brezilya Merkez Bankası Başkanı Roberto Campos Neto ile bir görüşme yaptıkları ortaya çıktı.

Toplantıda Ripple’ın Latin Amerika Genel Müdürü Luiz Sacco ve şirketin yönetim kurulu üyelerinden Ben Lawsky ile ünlü BitLicenseın yaratıcısı yer aldı.

POPÜLER 3 ALTCOİNDEN ENDİŞE VERİCİ NOT… TIKLAYIN

Toplantı basına kapalı gerçekleşti ve merkez bankası toplantıda sadece kurumsal konuların ele alındığını söyledi. Toplantıda ne konuşulup konuşulmadığı belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte Brezilyadaki en önemli finans kurumunun adı ile dünyanın en önemli kripto şirketlerinden birinin üst düzey yöneticileri arasındaki toplantı her açıdan dikkat çekici.

Ülkenin merkez bankasının başkanı Neto 2019da kripto para birimlerini iyi bir fikir olarak gördüğünü ve her zaman onları takip ettiğini söyledi.

Ripple bu toplantıdan önce ülkede bir ofis açmıştı. Aslında şirketin Güney Amerikadaki ilk bölge ofisi Brezilyada. Ripple’ın bölgedeki genişleme stratejisinden sorumlu global operasyon yöneticisi ünlü bir Brezilyalı iş adamı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku